REKLAMA

Nju mobile rozbija bank. Ta oferta to strzał w dziesiątkę dla twojego portfela

Orange poczynił małe-duże zmiany w ofercie nju mobile. Sieć sygnowana ziemniakiem zyskała nową ofertę na kartę, która okaże się idealna dla wielu osób. Jest tania, dobra i opłacalna.

13.05.2024 18.18
Nju mobile rozbija bank. Ta oferta to strzał w dziesiątkę dla twojego portfela
REKLAMA

W ostatnich miesiącach portfolio nju mobile zostało bardzo unowocześnione. Pomarańczowy operator ulepszył abonament oraz subskrypcję, dając więcej gigabajtów za staż, dzięki czemu płacąc stosunkowo niewiele, można liczyć na masę GB każdego miesiąca. Został także uruchomiony eSIM dla subskrypcji nju. Teraz przyszedł czas na zmiany dla "karciarzy".

REKLAMA

Nju mobile ulepsza ofertę na kartę. Ten pakiet jest super opłacalny

Dotychczas do dyspozycji klientów nju mobile na kartę były dwa pakiety - miesięczny za 29 zł/mies. oraz dzienny, który kosztował 1,2 zł i oferował 0,25 GB w Polsce (0,75 GB za staż), 0,24 GB w UE oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Ten drugi wydawał się opcją dla najbardziej oszczędnych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad wydatkami.

Wcześnieja oferta nju mobile

Rozwiązanie sprawdzało się dla tych, którzy nie korzystali z usług komórkowych zbyt często. Oczywiście, chęć zaoszczędzenia paru czy parunastu złotych wiązała się z tym, że trzeba było dużo kombinować i myśleć o tych pakietach. Orange zdał sobie sprawę, że ludzie nie chcą utrudniać sobie życia i postanowił go usunąć.

W jego miejsce został wprowadzony naprawdę tani i opłacalny pakiet za 19 zł/mies. Operator dla nowości przewidział 20 GB każdego miesiąca w Polsce, 4,5 GB w UE, nielimitowane rozmowy SMS-y, MMS-y oraz 5G. Wraz z rozwiązaniem można zgarnąć dodatkowe 2999 GB na rok – 599 GB na start za zgody marketingowe oraz 2400 GB (12 paczek po 200 GB) przy comiesięcznym odnawianiu konta. Gdyby tego było mało, nju mobile zapewnia bezterminową ważność konta.

Nowa oferta nju mobile

To zdecydowanie jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku, bo za niecałe dwie dyszki każdego miesiąca mamy masę danych bazowo oraz z promocji. Dla większości osób taka oferta powinna wystarczyć, bo tak naprawdę każdego miesiąca mamy do dyspozycji 220 GB (przez pierwszy rok). Aby skorzystać z tego pakietu, trzeba mieć zarejestrowany numer w nju mobile – kupno starteru można zrealizować w pełni online. Jeśli to zrobimy, wystarczy zalogować się do konta nju mobile i włączyć usługę.

Najtańsza oferta nju na kartę
nju mobile
Nju Mobile na kartę za 19 zł/mies.
nju mobile

Z kolei drugi, wcześniejszy, pakiet oferował 10 GB w Polsce, 5,57 GB w UE i nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y za 29 zł/mies. z możliwością rozszerzenia do 30 GB na miesiąc za staż z dostępem do 5G. Ten nie został usunięty, a ulepszony. W dalszym ciągu kosztuje 29 zł/mies., ale teraz gwarantuje dużo więcej w tej samej cenie – aż 40 GB bazowych danych miesięcznie, choć bez możliwości uzyskania GB za staż.

Podstawowo klient dostaje dużo więcej niż wcześniej, nawet jeśli korzystał z tej oferty 2 lata. Oprócz tego podobnie jak w tańszym pakiecie za 19 zł/mies. użytkownik otrzymuje dodatkowe 2999 GB przez rok. Innymi słowy, płacąc niecałe 30 zł miesięcznie, można zyskać ogromną liczbę danych (choć za te pieniądze też możemy uzyskać subskrypcję komórkową z większym pakietem na start i GB za staż). Dobrze jest widzieć, że Orange stawia na ofertę sygnowaną ziemniakiem i mocno ulepsza rozwiązanie. Regulamin usługi możecie znaleźć na stronie internetowej operatora.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA