REKLAMA

T-Mobile nie kończy promocji. Lepsze 5G dłużej dostępne

Podczas majowych i wakacyjnych wyjazdów dalej będzie można korzystać z 5G Bardziej od T-Mobile bez względu na ofertę. Operator wydłuża dostęp do sieci.

02.05.2024 12.27
T-Mobile nie kończy promocji. Lepsze 5G dłużej dostępne
REKLAMA

5G Bardziej od T-Mobile - (tak nazywa się 5G w paśmie C operatora) – dociera do 1/4 wszystkich mieszkańców kraju. I jak zapowiada spółka, za sprawą kolejnych stacji bazowych wynik będzie lepszy.

Obecnie działa 2129 stacji bazowych, a pod koniec kwietnia uruchomiono 38 nowych nadajników. Poprawiono zasięg w miejscach, gdzie już był – m.in. w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach i Zabrzu - a także uruchomiono 5G Bardziej o prędkości pobierania do 1 Gb/s w nowych punktach: m.in. w Bielsku-Białej, Oświęcimiu oraz Lidzbarku Warmińskim.

REKLAMA

Operator chce, aby każdy mógł przekonać się, jak działa 5G, dlatego przedłuża specjalną promocję. Na początku roku wystartowała oferta pozwalająca testować 5G Bardziej użytkownikom na kartę bez względu na posiadaną ofertę. Teraz operator poinformował o wydłużeniu promocji.

5G Bardziej działać ma u nich do końca września

Klienci korzystający z ofert T-Mobile na kartę i MIX oraz Heyah na kartę i Heyah MIX mają dostęp do sieci 5G Bardziej już podczas majówki, a także w czasie wakacji! Aktywacja jest automatyczna i klienci nie muszą podejmować żadnych działań, by cieszyć się szybkością nowej sieci 5G – wystarczy być w T-Mobile oraz posiadać smartfon obsługujący technologię 5G

– tłumaczy operator.

Mapę zasięgu 5G Bardziej znajdziemy na stronie T-Mobile. W miejscach, gdzie taka sieć jest dostępna, szacowane maksymalne prędkości wynoszą 1100 Mb/s / 100 Mb/s (pobieranie/wysyłanie). Dla „zwykłego” 5G wartości to już „tylko” 650 Mb/s i 50 Mb/s.

Operator zaznacza, ze mowa tu o braku znaczącego ruchu innych użytkowników. Przy większym zapotrzebowaniu jest to odpowiednio 400 Mb/s i 60 Mb/s oraz 200 Mb/s i 32 Mb/s. Różnica wciąż jednak jest.

REKLAMA

Więcej o operatorach sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA