Przenosisz numer do Plusa, a tam same korzyści. Sprawdź sam

Lokowanie produktu: PLUS

Zmiana operatora może wiązać się z obawami, ale często jesteśmy w stanie zyskać na tej decyzji. Tak jest w przypadku przeniesienia numeru do Plusa, który zapewnia nowym klientom masę udogodnień.

13.05.2024 06.59
Przenosisz numer do Plusa, a tam same korzyści. Sprawdź sam

Jakich, zapytacie? A no już tłumaczę. Operator oprócz atrakcyjnych warunków dla użytkowników przenoszących numer ma także szereg najróżniejszych promocji, dzięki którym można zaoszczędzić masę pieniędzy. Innymi słowy, pakiety i usługi, z których korzystamy na co dzień mogą być tańsze, a co za tym idzie – na rozrywkę i przyjemności nie będziemy musieli przeznaczać aż tak dużej części budżetu, nie odmawiając sobie niczego. Dodatkowo w Plusie zgarniemy też telefony w dużo niższych kwotach po przeniesieniu numeru. Zobacz, na czym można zaoszczędzić najwięcej.

Przenosimy numer, to i musimy wybrać ofertę, która spełni nasze oczekiwania

Przeniesienie numeru do Plusa jest proste, natomiast przed tym będziemy musieli się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy. Jeśli nie chcemy mieć dużych rachunków za telefon, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie pakiet za 39 zł/mies. po rabatach, w którym Plus daje 6 GB internetu z dostępem do 5G oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To oferta stworzona dla tych, którzy sporadycznie korzystają z internetu poza domem – do odpisywania na komunikatorach i prostego przeglądania Internetu w komunikacji miejskiej.

Gdy jednak aktywniej korzystamy z internetu – aktywnie przeglądamy social media – oglądamy TikToka, YouTube’a i często prowadzimy wideo rozmowy, to w takim przypadku sprawdzi się pakiet za 59 zł/mies. z rabatem, w którym Plus daje 50 GB internetu z 5G oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To pakiet dla tych, którzy zawsze chcą być online.

Do wyboru są trzy opcje abonamentu w Plusie

Natomiast za 10 zł więcej – w kwocie 69 zł/mies. z rabatem Plus daje już 120 GB internetu z dostępem do 5G oraz inne udogodnienia, czyli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Taki pakiet przyda się dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy dużo grają na smartfonie, nagrywają i wrzucają filmiki do social mediów, czy oglądają filmy i seriale na popularnych platformach VOD.

Dla przenoszących numer Plus dodaje kilka miesięcy dostępu do platform VOD

Jeśli jesteśmy już przy oglądaniu filmów i seriali, to warto zaznaczyć, że dla przenoszących numer do Plusa operator daje możliwość dobrania usługi All in Streaming obejmującej dostęp do trzech popularnych serwisów. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to w zależności od tego jaki pakiet abonamentu wybraliśmy, dostaniemy określoną liczbę miesięcy korzystania z usługi w prezencie. Dla abonamentu za 39 zł/mies. są 3 mies. w prezencie, natomiast dla wyższych opcji za 59 i 69 zł/mies. już 6 miesięcy za 0 zł! Usługa po tym okresie kosztuje 49,99 zł/mies. i w tej cenie się opłaca.

A to dlatego, że w All in Streaming wchodzi dostęp do Disney+, HBO Max i Polsat Box Go Plus. Z taką usługą za naprawdę niewielkie pieniądze otrzymujemy dostęp do ogromnej biblioteki filmów i seriali.

Ponadto Plus daje dostęp klientowi do jednego rachunku – za abonament i usługę All in Streaming. Nie trzeba przejmować się opłatami na różnych mailach, kontach, tylko na rachunku klienta operatora pojawi się jedna opłata.

Wisienką na torcie dla przenoszących są smartfony za połowę ceny

Genialną opcją, z której mogą skorzystać klienci przenoszący numer do Plusa jest promocja, która pozwala na zgarnięcie nowoczesnych smartfonów za połowę ceny, a co za tym idzie – można oszczędzić masę pieniędzy. Wystarczy, że wybierzemy jeden z interesujących nas abonamentów – 6 GB za 39 zł/mies., 50 GB za 59 zł/mies. lub 120 GB za 69 zł/mies. z rabatami.

Samsung galaxy a55
Samsung Galaxy A55

Pierwsza opcja to Samsung Galaxy A35 5G 6/128 GB, który jest dostępny za 1 zł na start + 12 rat po 68,62 zł/mies. (łącznie 824,50 zł). Urządzenie standardowo kosztuje 1650 zł, natomiast w kwocie nieco ponad 800 zł jest to świetny wybór, który stawia przede wszystkim na wydajność oraz długie wsparcie. Telefon ma do dyspozycji mocny procesor Exynos 1380, który zapewnia wysoką wydajność na co dzień oraz system Android 14 od wyciągnięcia z pudełka. W przyszłości producent zaktualizuje telefon aż do Androida 18. Bez promocji Plusa nie znajdziemy tak dobrego urządzenia za te pieniądze.

motorola edge 40 neo

Z kolei motorola edge 40 neo 5G 12/256 GB w Plusie kosztuje tylko 949 zł (1 zł na start + 12 rat po 78,99 zł/mies.). To propozycja, która wyróżnia się pięknym, zakrzywionym ekranem P-OLED o wysokiej częstotliwości odświeżania 144 Hz, cienką konstrukcją (7,89 mm grubości, urządzenie waży 172 g) i pojemną baterią 5000 mAh ze wsparciem superszybkiego ładowania o mocy 68 W. To propozycja dla zabieganych, którzy wiecznie są w ruchu i nie mogą sobie pozwolić na rozładowany smartfon.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro

Ostatnia propozycja to Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256 GB za 1 zł na start + 12 rat po 78,99 zł/mies. (łącznie 949 zł). Smartfon wydaje się idealny dla fanów mobilnej fotografii, ponieważ ma aparat główny 200 Mpix, szerokokątny o rozdzielczości 8 Mpix i makro 2 Mpix. Taki sprzęt pozwoli na wykonywanie ładnych, szczegółowych zdjęć za stosunkowo niewielką kwotę.

No to jak, przekonani, że warto przenieść swój numer do Plusa?

Lokowanie produktu: PLUS
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze