REKLAMA

Oferta nju mobile stała się genialna. Wystarczy spełnić prosty warunek

Orange znacząco ulepszył ofertę nju mobile. Jeśli jesteś wiernym klientem (klientką), to zyskasz jeszcze lepsze bonusy.

28.02.2024 16.25
Jak sprawdzić stan konta w nju mobile
REKLAMA

Orange na swoim blogu ogłosił, że ulepszy ofertę nju mobile. Co się zmieniło, to liczba GB dostępna dla poszczególnych pakietów. Pomarańczowy operator postanowił, że abonament, subskrypcja i internet będą gwarantowały teraz znacznie więcej danych.

REKLAMA

Więcej darmowych gigabajtów nju mobile. Wystarczy być wiernym klientem

Zmiany dotyczą ofert nju za 29 zł/mies. z TV, za 39 zł/mies. z TV, za 49 zł/mies. z TV oraz subskrypcji za 29 zł/mies. Ceny pozostały takie jak były, ale wszystkie pakiety zyskały dodatkowe GB. Nowa oferta wygląda następująco:

  • Nju abonament 29 zł – 60 GB (wcześniej 20 GB)
  • Nju abonament 39 zł – 80 GB (wcześniej 50 GB)
  • Nju abonament 49 zł – 100 GB (wcześniej 80 GB)
  • Nju subskrypcja 29 zł – 60 GB (wcześniej 20 GB)
  • Nju internet 29 zł – 100 GB (wcześniej 40 GB)

Oznacza to, że wszystkie pakiety zyskały mocno na opłacalności, natomiast najwięcej zyskała podstawowy za 29 zł/mies. - operator dorzucił tutaj bowiem aż dodatkowe 40 GB. Gdyby tego było mało, Orange ulepszył program lojalnościowy GB za staż.

W ofertach mamy teraz do dyspozycji odpowiednio 180 GB, 240 GB, 300 GB i 180 GB po dwóch latach, jeśli stale korzystamy z usług operatora. Korzystając z taniej oferty za 29 zł/mies. po pół roku będziemy mieć aż 120 GB każdego miesiąca. No przecież to się bardzo opłaca – podobnie jak oferta dodatkowego internetu mobilnego.

Nowa oferta nju mobile

Warto zaznaczyć, że jeśli jesteś w nju mobile, to zmiany cię nie ominą. Będziesz musiał(a) poczekać tylko do najbliższego okresu rozliczeniowego - pakiet zostanie zwiększony automatycznie (jeśli tak się nie stanie to na koncie njumobile.pl można przenieść się do nowej oferty w zakładce Usługi). Dla nowych klientów nju mobile nowa oferta jest dostępna już teraz.

Przejdź do nju mobile
REKLAMA

Więcej o operatorach sieci mobilnych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA