REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Honor chce dać ci trochę miłości za zakup Magic 6 Lite. Możną ją wydać na elektronikę

Ledwo Honor Magic 6 Lite doczekał się polskiej premiery, a już mamy pierwszą promocję na niego. Z okazji święta zakochanych Honor chce wam dać voucher na zakupy. Musicie tylko kupić ten smartfon.

01.02.2024
18:40
Honor chce dać ci trochę miłości za zakup Magic 6 Lite. Możną ją wydać na elektronikę
REKLAMA

Honor Magic 6 Lite zadebiutował kilka dni temu. To smartfon, który konkuruje w średnim segmencie cenowym, gdzie konkurencja jest wręcz mordercza. Smartfon oferuje bardzo dobry aparat, przepiękny i zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,78 cala i rozdzielczości 1220 x 2652 pikseli. Zakochacie się w tym ekranie, a wisienką na torcie jest design, który zwraca uwagę. Oczywiście jak każdy smartfon w tym segmencie ma kilka braków, ale to nie przesądza o końcowym odbiorze urządzenia. Praca na jednym ładowaniu jest długa, smartfon nie zacina się i nie przegrzewa, a zdjęcia co do zasady wychodzą bardzo dobrze.

REKLAMA

O Honorze Magic 6 Lite przeczytacie więcej w mojej recenzji, którą znajdziecie pod tym linkiem:

Na końcu jego recenzji napisałem, że jeżeli uda się wam znaleźć na niego promocję, to będzie wart zakupu i proszę bardzo, moje słowa musiało dotrzeć do samej centrali Honora, bo właśnie pojawiła się pierwsza promocja na zakup urządzenia. Z racji tego, że mi tak dobrze idzie, to w tym miejscu apeluję również o wprowadzenie do polskiej oferty składanego Magic V2 i reszty line-up'u Magic 6 do Polski. A teraz czas na szczegóły oferty.

honor magic 6 lite promka

Więcej o smartfonach znajdziecie w:

Kup Honor Magic 6 Lite, a dostaniesz wyrazy miłości w kwocie 200 zł

W ramach promocji jeżeli kupicie smartfon Honor Magic 6 Lite w sklepach RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom lub w sieci Orange, to otrzymacie voucher 200 zł na kolejne zakupy, w sklepie, w którym dokonaliście zakupu, a w przypadku sieci Orange otrzymacie bon Sodexo. Promocja trwa od 1 do 18 lutego, a liczba voucherów jest ograniczona. Sam smartfon kosztuje 1899 zł, więc promocja wygląda na ciekawą.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA