REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Szybsze transfery i więcej gigabajtów. Nowa oferta T-Mobile dla biznesu

Pojawiła się nowa oferta T-Mobile dla firm, która zapewni wyższe prędkości transferu danych i jeszcze więcej gigabajtów niż do tej pory. Sprawdzamy cennik taryfy Magenta Biznes.

16.05.2023
13:56
t-mobile-magenta-biznes-oferta-2023
REKLAMA

T-Mobile zaprezentował nową taryfę Magenta Biznes, która od dziś dostępna jest w czterech odświeżonych wariantach. Operator obiecuje wyższe prędkości transferu danych niż w poprzedniej wersji tej oferty oraz większe paczki gigabajtów do wykorzystania. A co z cenami? Przyjrzeliśmy się im.

Czytaj też: T-Mobile z najciekawszą promocją w tym roku. Masz 3 miesiące darmowego testowania

REKLAMA

Magenta Biznes - cennik T-Mobile na 2023 r.

Dostępne są cztery wersje nowego abonamentu dla firm. Cennik zaczyna się od 50 zł miesięcznie za taryfę Magenta Biznes S i kończy na 140 zł za ofertę Magenta Biznes VIP. Do tego dochodzą warianty pośrednie, czyli Magenta Biznes M za 85 zł miesięcznie i polecany przez sieć Magenta Biznes L za 100 zł miesięcznie. Warto przy tym zaznaczyć, że ceny to kwoty netto, a opłata aktywacyjna wynosi 2 zł.

Nowa wersja taryfy, niezależnie od wybranego wariantu, oferuje klientom dostęp do sieci 5. generacji wszędzie tam, gdzie jest zasięg 5G. Klienci mogą liczyć też na nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS zarówno w kraju, jak i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego dochodzą międzynarodowe minuty do krajów wspólnoty, a ich liczba różni się w zależności od wybranej taryfy:

  • Magenta Biznes S - 100 minut;
  • Magenta Biznes M - 100 minut + 50 minut współdzielonych;
  • Magenta Biznes L - 100 minut + 100 minut współdzielonych;
  • Magenta Biznes VIP - 100 minut + 200 minut współdzielonych.

Taryfy różnią się również ilością transferu danych, jaki można wykorzystać. W przypadku taryfy Magenta Biznes S do dyspozycji jest 30 GB miesięcznie (+ 20 GB przez pierwsze trzy miesiące), a warianty Magenta Biznes M, Magenta Biznes L i Magenta Biznes VIP nie mają limitu, nie ma też „lejka”. Jeśli z kolei chodzi o maksymalną przepustowością internetu mobilnego, to jest ona następująca:

  • Magenta Biznes S i M - do 40 Mb/s;
  • Magenta Biznes L - do 200 Mb/s;
  • Magenta Biznes VIP - bez limitu prędkości.

Brak limitów transferu, brak limitu prędkości w ramach Magenta Biznes VIP to całkiem niezła oferta T-Mobile’a. Dzięki niej z internetu mobilnego można korzystać bez stresu, że zabraknie go w najmniej odpowiednim momencie - i to zarówno w telefonie, jak i w tablecie albo routerze, do którego podpinane są inne sprzęty elektroniczne, w tym np. laptopy.

t-mobile magenta biznes s m l vip cennik oferta 2023
Podsumowanie nowej oferty T-Mobile Magenta Biznes

Klienci biznesowi mogą też w ramach jednej umowy wykupić więcej niż jedną kartę.

REKLAMA

Dobranie kolejnego SIM-a to dodatkowe 35 zł netto w wersji standardowej i 45 zł netto miesięcznie w wersji „Plus”. Ta droższa wersja pozwala po roku zawiesić numer, a w chwili, gdy nie jest on używany, opłata miesięczna to 1 zł miesięcznie. Do tego dochodzi 200 zł zniżki na zakup dowolnego urządzenia z katalogu oferty Magenta Biznes.

W ramach katalogu urządzeń można u operatora kupić nie tylko smartfony i tablety, ale również laptopy. Dla przykładu telefon Samsung Galaxy S22 kosztuje 4 grosze z VAT na start oraz 70 zł netto miesięcznie przy płatności w 36 ratach lub 105 zł netto miesięcznie przy 24 ratach (przy czym umowa na abonament podpisywana jest na analogiczny okres).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA