REKLAMA

T-Mobile z najciekawszą promocją w tym roku. Masz 3 miesiące darmowego testowania

Zmianie operatora komórkowego zawsze towarzyszy lekki niepokój, czy nowy nie okaże się rozczarowaniem. Trudno to sprawdzić przed zawarciem umowy, czasem trzeba w ciemno podpisać zobowiązanie. Dlatego nowa oferta T-Mobile z możliwością testowania usług przez 3 miesiące jest interesująca.

21.04.2023 16.23
T-Mobile z najciekawszą promocją w tym roku. Masz 3 miesiące darmowego testowania
REKLAMA

T-Mobile postanowiło wyjść z nową propozycją dla osób, które zastanawiają się nad zmianą operatora. Do tej pory trzeba było pytać się wśród znajomych, jakie usługi polecają, mozolnie sprawdzać wyniki testów internetu. Ostatnio mój dobry znajomy nawet sprawdzał mapy zasięgu, żeby ustalić operatora, którego nadajnik jest najbliżej jego domu. Musimy w pewnym stopniu zaufać w to, co deklarują nam telekomy, licząc na to, że zmiana operatora sieci okaże się dobrym pomysłem. Raz w życiu się naciąłem i całe szczęście, że testowo wziąłem numer na kartę, bo gdybym związał się dwuletnią umową, to byłoby mi przykro. Dlatego tym bardziej doceniam ruch, na jaki zdecydowało się T-Mobile.

REKLAMA

T-Mobile umożliwia darmowe testy swoich usług nawet przez 3 miesiące bez zmiany operatora

Żeby móc testować nielimitowany internet od T-Mobile nie trzeba zmieniać operatora i nie trzeba wychodzić z domu. Od wtorku 25 kwietnia użytkownicy, których smartfon obsługuje e-SIM mogą wypełnić formularz na stronie operatora, dzięki któremu zamówią online darmową kartę e-SIM. Wystarczy, że dodadzą ją do swojego telefonu i przez trzy miesiące mogą korzystać z darmowego nielimitowanego internetu. Nie trzeba podpisywać żadnej umowy, a po upływie okresu testowego użytkownik podejmuje decyzję czy jest na tyle zadowolony, żeby kontynuować korzystanie z usług T-Mobile (tym razem odpłatnie).

Użytkownicy, którzy są zdecydowani na przeniesienie numeru w ramach abonamentu, również mają możliwość testowania działania sieci. W takim przypadku przez 30 dni mają prawo zrezygnować ze świadczonych usług, a koszt abonamentu zostanie im zwrócony.

T-Mobile przygotowało również inne promocje

Na klientów, którzy zdecydowali się przenieść numer oraz zdecydowali się na pakiet Magenta Dom ze światłowodem do 900 Mb/s, pakietem telewizji obejmującym 130 kanałów oraz abonamentem komórkowym "L Nielimitowana" przez 9 miesięcy nie płaca nic zamiast 150 zł miesięcznie. Oznacza to oszczędności w kwocie 1350 zł. W przypadku zdecydowania się na wersję Magenta Dom z taryfą komórkową "M Nielimitowana" klienci nie płacą nic przez 6 miesięcy, a później opłata wynosi 130 zł, czyli oszczędność wynosi 780 zł.

Przenosząc wyłącznie numer komórkowy klienci również mogą liczyć na promocję. W przypadku taryfy "L Nielimitowana" klienci nie płacą nic przez pierwsze 9 miesięcy, a w taryfie "M Nielimitowana" przez 6 miesięcy.

Ciekawie wygląda promocja na drugą kartę e-SIM w taryfie L Nielimitowana. Można ją umieścić np. w laptopie, routerze czy smartwatchu. Jeżeli karta nie jest używana, to klient nie płaci za jej posiadanie. W momencie użycia zostaje przyznana paczka 50 GB za 30 zł na okres jednego cyklu rozliczeniowego. Gdy znów przestanie się jej używać, to opłaty się nie wnosi.

REKLAMA

T-Mobile wprowadziło również promocje na internet domowy i również tutaj w zależności od wybranego abonamentu klient nie płaci przez 6 albo 9 miesięcy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA