REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PS Plus na lipiec 2022. Trzy gry już do pobrania: świeżutki Crash Bandicoot, horror od twórców Until Dawn i strzelanka

Gracze mogą pobierać już trzy nowe gry w ramach PS Plus na lipiec 2022 r. Wśród tytułów udostępnianych bez dodatkowych opłat abonentów znalazły się świeżutki Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas. Do tego dochodzą fantastyczny horror od twórców Until Dawn do rozgrywania samemu lub ze znajomymi oraz sieciowa strzelanka z trybem współpracy.

05.07.2022
17:11
PS Plus na lipiec 2022. 3 nowe gry na Playstation 4 i 5 za darmo
REKLAMA

Przecieki dotyczące PS Plus na lipiec 2022 r. znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Sony pod koniec czerwca zdradziło oficjalnie, jakich nowości mogą spodziewać się w tym miesiącu abonenci wszystkich trzech subskrypcji z rodziny PlayStation Plus, czyli PS Plus Essential, PS Plus Extra i PS Plus Premium. Jest nawet lepiej niż miesiąc temu, gdy dostaliśmy God of Wara.

REKLAMA

Czytaj też:

Gry na PS Plus - lipiec 2022

Nowe gry bez dodatkowych opłat dla abonentów subskrypcji Sony trafią do wszystkich graczy niezależnie od tego, który abonament wybrali. Subskrybenci mogą liczyć na dwie gry, które dostępne są w wersji zarówno na konsole PS4, jak i na PS5, a także jedną w wersji na PlayStation 4, którą można odpalić na PlayStation 5 w trybie wstecznej kompatybilności.

PS Plus - lipiec 2022. Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS4/PS5)

Pierwszą z atrakcji dla abonentów PS Plus ma być produkcja wydana w październiku 2020 r., czyli Crash Bandicoot 4: It's About Time wydane w Polsce jako Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Czwarta już część przygód uroczego jamraja pręgowatego żyjącego na N. Sanity Island wysyła go do walki z takimi przeciwnikami jak Neo Cortex, Doktor N. Tropy i Uka Uka.

Złoczyńcy zagrażają w Crash Bandicoot 4: It's About Time nie jednemu, a wielu światom za sprawą międzywymiarowych wyrw. Crasha w walce z nimi wspomoże Coco, a razem będą musieli podróżować w czasie i przestrzeni w poszukiwaniu tajemniczych kwantowych masek. To dzięki nim bohaterowie będą mogli uratować nie tylko swój świat, a wszystkie światy.

PS Plus na lipiec 2022. The Dark Pictures: Man Of Medan (PS4)

The Dark Pictures to antologia horror od Supermassive Games, czyli twórców znanych za sprawą niezwykle udanego Until Dawn. Man Of Medan, czyli druga gra dodana w PS Plusa na lipiec 2022 r., to pierwsza odsłona tego cyklu, którą można rozgrywać samemu i z przyjaciółmi - zarówno w ramach kanapowego co-opa, jak i przez internet. Fabuła skupia się na wyprawie czwórki płetwonurków, która rusza na wyprawę w celu zbadania zatopionego samolotu z okresu II Wojny Światowej...

Arcadegeddon (PS4/PS5) na PS Plus w lipcu 2022

Trzecią z gier udostępnianą w ramach PS Plusa na lipiec 2022 r. jest kooperacyjna strzelanka o tytule Arcadegeddon. Jej miejscem akcji jest salon gier, który walczy z bezduszną korporacją Fun Fun Co. przy pomocy nowej gry, ale pada ofiarą wirusa komputerowego. W grze jednocześnie mogą się bawić maksymalnie cztery osoby naraz, a grupa będzie walczyć z licznymi wrogami w różnorodnych biomach. Do tego dochodzą mini gry i znajdźki.

REKLAMA

PS Plus lipiec 2022 - nowe gry już do pobrania

Jak do tej pory Sony udostępniało nowe gry w ramach abonamentu w pierwszym tygodniu każdego miesiąca i nie inaczej jest tym razem. Oferta produkcji w ramach PS Plus na lipiec będzie dostępna od 5 lipca do 1 sierpnia 2022 roku. Wszystkie trzy gry, czyli Crash Bandicoot 4: It's About Time, The Dark Pictures: Man Of Medan i Arcadegeddon mogą pobrać wszyscy posiadacze subskrypcji PS Plus Essential, PS Plus Extra i PS Plus Premium.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA