REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Darmowy God of War i nie tylko, czyli PS Plus na czerwiec

Dobra wiadomość dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Sony ogłosiło właśnie, jakie darmowe gry będzie można pobrać w czerwcu 2022 r w ramach PS Plusa. Na liście znalazł się fenomenalny God of War, a wraz z nim dwie inne ciekawe gry.

01.06.2022
19:28
ps plus czerwiec 2022 god of war naruto nickelodeon
REKLAMA

Już w tym miesiącu, a konkretnie 22 czerwca 2022 r., pojawi się w Polsce nowy PS Plus w trzech odsłonach. Gracze będą mogli wybierać pomiędzy usługą PS Plus Premium, PS Plus Extra i PS Plus Essential, które wprowadzą liczne nowości. To, co się nie zmieni, to udostępnianie przez firmę darmowych gier co miesiąc każdemu z abonentów i to niezależnie od wersji PlayStation Plus, którą gracz wybierze.

REKLAMA

Czytaj też:

PS Plus na czerwiec 2022

Jeszcze zanim pojawią się w naszym kraju nowe abonamenty, Sony udostępni darmowe gry wszystkim subskrybentom tego "bazowego" PS Plusa (który pod koniec czerwca przeistoczy się w PS Plus Essential). Na liście znalazły się trzy tytuły, w tym jeden prawdziwy blockbuster z kategorii AAA. Mowa o jednej z najlepiej ocenianych produkcji Santa Monica Studio.

God of War w PlayStation Plus

God of War jest pierwszą i najgłośniejszą z gier, jakie trafią do abonentów PS Plus w czerwcu. Soft-reboot kultowego cyklu z 2018 r. pomimo czterech lat od premiery wcale się źle nie zestarzał, a jego obecność w ramach usługi nie powinna dziwić - z jednej strony Sony udostępniło tę grę już nawet na pecetach, a z drugiej już w tym roku pojawi się jej sequel, czyli God of War: Ragnarok. Dodanie tej pozycji do abonamentu może zachęcić graczy do zakupu kontynuacji.

Warto przy tym nadmienić, że subskrybenci PS Plusa już wcześniej mogli grać w God of War bez dodatkowych opłat - wystarczy przypisać tę grę do konta w ramach Kolekcji PS Plus z poziomu konsoli PlayStation 5. Oprócz tego God of War będzie dostępny w abonamentach PS Plus Extra i PS Plus Premium (ale trzeba pamiętać, że nie wszyscy mają lub mogą/chcą mieć PS5 i nie każdy gracz planuje przejście na wyższy abonament Sony).

Na co jeszcze mogą liczyć abonenci PS Plus w tym miesiącu?

REKLAMA

Oprócz tego w PS Plus na czerwiec 2022 pojawią się jeszcze Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Nickelodeon All-Star Brawl. Obie gry to bijatyki, które bazują na innych IP. Pierwsza z nich, która bazuje na mandze i anime Naruto to dzieło studia Soleil z 2018 r., a za drugą, kierowaną do fanów stacji telewizyjnej Nickelodeon, odpowiadają deweloperzy z Ludosity i Fair Play Labs. Do produkcji z 2021 r. trafiły 23 postacie z 15 różnych programów dla dzieci.

Dobra wiadomość jest przy tym taka, że chociaż do premiery odświeżonego PS Plusa w Polsce pozostały jeszcze trzy tygodnie, to na nowe produkcje w ramach tego bazowego PlayStation Plus nie będziemy musieli czekać aż do 22 czerwca 2022 r. Wszystkie trzy gry, czyli God of Wara, Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Nickelodeon All-Star Brawl będzie można pobierać na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 już 7 czerwca 2022 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA