REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

5G to już standard. Oto nowe taryfy T-Mobile na abonament

T-Mobile Polska odświeżył właśnie swoje taryfy na abonament. Klienci mogą wybrać jedną z czterech ofert. Każda z nich zapewnia dostęp do 5G, a dwie internet bez limitu transferu.

21.06.2022
18:02
t-mobile 5g nielimitowany internet taryfy 1-min
REKLAMA

Odświeżona oferta T-Mobile na abonament to cztery różne taryfy kierowane do konsumentów, którzy mają różne potrzeby. Ceny rozpoczynają się od 40 zł za podstawowy pakiet i kończą na 85 zł miesięcznie, przy czym wcale nie trzeba wykupywać najdroższego pakietu, aby cieszyć się brakiem limitu na transfer danych w telefonie. Do tego każda taryfa, w tym ta najtańsza, zapewniają dostęp do 5G.

REKLAMA

Czytaj też:

T-Mobile na abonament - oferta na wakacje 2022

Podstawową taryfą operatora w ramach aktualnej oferty jest T-Mobile XS. Została ona wyceniona na 40 zł miesięcznie (przy czym ta i pozostałe ceny podawane są już z rabatami). W jej ramach klienci mogą liczyć na połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 5 GB transferu miesięcznie. Druga z taryf kosztuje 50 zł miesięcznie i w jej ramach mamy dostęp do pakietu o wielkości aż 20 GB.

Smartfon i brak limitów transferu LTE i 5G w T-Mobile

Trzecia z taryf, czyli T-Mobile M, również nie ma limitów na rozmowy oraz wiadomości i kosztuje 65 zł miesięcznie. W tym przypadku nie ma też limitów transferu. Jedyne ograniczenie jest takie, że prędkość pobierania danych wynosi maksymalnie 30 Mb/s. Dla osób, które nie chcą mieć ani limitu danych, ani limitu prędkości, przygotowano taryfę T-Mobile L za 85 zł miesięcznie.

Dodatkowe zniżki na abonament w T-Mobile za kilka numerów na jednej umowy.

Niezależnie od wybranej taryfy, klienci T-Mobile na abonament mogą zdecydować się na eSIM-a zamiast zwykłej karty SIM. Do tego dochodzi opcja wykupienia urządzenia na raty i to już za dodatkowe 5 zł miesięcznie. Abonenci taryfy T-Mobile M mogą w dodatku liczyć na rabat w wysokości 150 zł, a osoby decydujące się na T-Mobile L mogą uzyskać zniżkę 300 zł (raty 0 proc. na 2 lata).

Na rabatach dla rodzin oraz promocyjnych cenach na sprzęt bonusy dla abonentów T-Mobile się nie kończą. W obu najwyższych pakietach, czyli T-Mobile M i T-Mobile L można korzystać przez pół roku bez opłat z pakietu Rozrywka bez Ograniczeń. W jego ramach klient sam wybiera, jaki serwis najbardziej go interesuje. Dostępne opcje to książki, muzyka oraz materiały wideo.

t-mobile 5g nielimitowany internet taryfy class="wp-image-2227599" width="580" height="728"
T-Mobile na abonament - oferta na wakacje 2022

T-Mobile i Korzyści dla Domu

Osoby, które chciałyby obniżyć koszt usług telekomunikacyjnych, mogą zdecydować się na więcej niż jeden numer naraz. Kolejny abonament można dokupić ze zniżką 20 zł: za kartę SIM z taryfami T-Mobile S, T-Mobile M i T-Mobile L można dokupić za odpowiednio 30 zł, 45 zł i 65 zł (T-Mobile XS nie jest objęte tą promocją). 

Abonamenty na telefon to przy tym nie koniec oferty T-Mobile'a i promocji Korzyści dla Domu. Operator stawia na usługi konwergentne. Konsumenci, którzy wykupią u niego kartę SIM z dostępem do usług głosowych, mogą zdecydować się na internet w technologii światłowodowej lub internet dla domu w technologii 4G/LTE w cenie o 20 zł miesięcznie niższej, niż wynikałoby z cennika.

t-mobile 5g nielimitowany internet taryfy class="wp-image-2227596"
Dodatkowe bonusy dla klientów T-Mobile

Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie T-Mobile na wakacje 2022?

REKLAMA

Operator przygotował jeszcze kilka miłych niespodzianek. Jedną z nich jest fakt, że przy wyborze dwóch ofert nielimitowanych tego samego dnia klient otrzymuje dodatkowe 100 zł rabatu na urządzenie. Dodatkowo osoby, które wybierają taryfy nielimitowane, otrzymają atrakcyjny rabat na pierwszą wpłatę na telefon (pod warunkiem wybrania opcji na 24 miesiące).

Oprócz tego klienci, którzy zdecydują się na wykupienie albo przedłużenie usług w wariancie T-Mobile M bądź T-Mobile L do końca czerwca, mogą otrzymać rabat na drugą taką samą ofertę za 0 zł nawet przez 12 miesięcy. Inna opcja to bezpłatny roczny dostęp do usługi internetu światłowodowego, a w obu wariantach po wskazanym czasie będzie można liczyć na atrakcyjne zniżki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA