1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Telefon bez limitu, internet bez limitu, wszystko bez limitu - nowa promocja T-Mobile

Lokowanie produktu: T-Mobile

Smartfon z internetem bez limitu danych? Internet domowy z routerem bez limitu transferu? T-Mobile Polska ma świetną ofertę dla tych klientów, którzy chcą korzystać z sieci bez liczenia megabajtów oraz nową wiosenną promocję: rok abonamentu na koszt operatora.

27.04.2022
7:00
t-mobile-bez-limitu-5g-internet

Jeszcze parę lat temu klienci telekomów musieli skrzętnie notować w pamięci każdą wydzwonioną minutę oraz każdego wysłanego SMS-a albo MMS-a. W przeciwnym razie mogli albo wyzerować konto w ramach usług prepaid, albo nabić nieopatrznie rachunek na kilkaset złotych. Niestety przed nadejściem ery no-limits i rozliczania się w ryczałcie koszt usług telekomunikacyjnych był bardzo wysoki.

Przekroczenie skromnego pakietu minut albo wiadomości to było proszenie się o kłopoty. Na szczęście te mroczne czasy są już za nami i z połączeń oraz SMS-ów i MMS-ów możemy korzystać bez stresu. Jakby tego było mało, w przypadku internetu mobilnego usługi bez limitu również wreszcie zaczęły się pojawiać, a konsumenci nie muszą już kontrolować każdego zużywanego megabajta.

T-Mobile w awangardzie zmian

Tak jak oferty no-limits na połączenia i wiadomości nie robią już na nikim wrażenia, a taryfy u operatorów różniły się głównie wielkością paczki danych, tak od niedawna można zdecydować się już na ryczałt internetu mobilnego w ramach abonamentu na telefon. Klienci sieci T-Mobile, którzy zdecydują się na taką ofertę, mogą wykorzystywać tyle transferu, ile faktycznie potrzebują.

Brak konieczności zajmowania się takimi trywialnymi rzeczami jak kontrolowanie zużytego transferu oraz dokupywanie nowej paczki danych po wykorzystaniu poprzedniej to spore udogodnienie. A ile się za to płaci? T-Mobile oferuje internet bez limitu transferu w telefonie już od 65 zł miesięcznie, bo właśnie tyle kosztuje T-Mobile Oferta M Nielimitowana z dostępem do sieci 5G.

T-Mobile i internet bez limitu w smartfonie: czym się różnią Oferta M Nielimitowana i Oferta L Nielimitowana?

W przypadku taryfy T-Mobile Oferta M Nielimitowana jedyne ograniczenie, z jakim trzeba się liczyć, to przepustowość łącza wynosząca maksymalnie 30 Mb/s nawet jeśli warunki pozwalają na więcej. Dla większości osób takie parametry łącza mobilnego powinny być więcej niż wystarczające, ale jeśli ktoś potrzebuje internetu bez limitu danych i bez limitu prędkości, to może go wykupić.

T-Mobile Oferta L Nielimitowana to abonament na telefon bez żadnych kompromisów. Ta taryfa bez limitu przepustowości transferu została wyceniona na 85 zł miesięcznie, czyli o 20 zł więcej niż T-Mobile Oferta M Nielimitowana z ograniczeniem do 30 Mb/s; warto przy tym dodać, że w przypadku tej oferty klienci otrzymują większą zniżkę na telefon wynoszącą 300 zamiast 200 zł.

t-mobile-bez-limitu-5g-internet class="wp-image-2147628"
T-Mobile Oferta M Nielimitowana i L Nielimitowana - ceny

W przypadku taryf Oferta M Nielimitowana lub Oferta L Nielimitowana można liczyć też na pakiety Rozrywki Uwolnionej odpowiednio na pół roku lub cały rok. Poza okresem promocji kosztuje on 20 zł miesięcznie. W ramach oferty klient otrzymuje dostęp do rozrywki, serwisów streamingowych takich jak HBO Max, Tidal, Legimi, czy Eleven Sports, który możemy zmieniać co 30 dni

Internet domowy od T-Mobile bez limitu

Oferta na brak limitów internetu dla posiadaczy smartfonów to tylko jeden obszar, w którym T-Mobile zdejmuje z barków klienta obowiązek ograniczania pobierania danych w obawie przed skończeniem się paczki transferu. Drugim z nich jest internet domowy i wcale nie chodzi tutaj wyłącznie o stałe łącza. No-limits na transfer danych jest teraz domeną domowego internetu mobilnego.

W ofercie operatora znalazło się kilka różnych taryf bez limitu danych, które różnią się przepustowością łącza - podobnie jak wygląda to w przypadku łącz stacjonarnych. Podstawowy abonament pozwala korzystać z internetu z prędkością do 30 Mb/s, czyli podobnie jak w T-Mobile Oferta M Nielimitowana do smartfonów. Do tego dochodzą dwa dodatkowe warianty: 60 Mb/s oraz 90 Mb/s.

T-Mobile Internet 5G Home instalacja konfiguracja 0 class="wp-image-2106030"
Nowy internet domowy T-Mobile'a z modemem 5G

Od kwietnia Polacy mogą wykupić u magentowego operatora również w pełni nielimitowany internet 5G dla domu - bez limitu prędkości jak w taryfie Oferta L Nielimitowana. To nowe łącze od T-Mobile'a sprawdzi się przede wszystkim u osób pracujących na Home Office. Spodoba się też rodzinom z dziećmi, a brak limitów transferu danych i przepustowości ucieszy fanów serwisów wideo na żądanie oraz graczy.

Oferta ta jest o tyle ciekawa, że operator dostarcza klientowi osobny modem i osobny router.

Dzięki temu modem do łapania sygnału operatora można umieścić na zewnątrz w miejscu, w którym zapewni najlepszy transfer, co ucieszy osoby mieszkające w lokalizacjach ze słabszym zasięgiem. Router z kolei, z którym będą łączyć się domowe sprzęty, również można umieścić w optymalnym położeniu. Mowa tutaj o sprzęcie z Wi-Fi 6, za który płaci się symboliczne 9 zł na start.

A ile kosztuje abonament na taki internet? T-Mobile wycenił usługę Internetu Mobilnego 5G Home Office bez limitów na 130 zł miesięcznie, a tę kwotę można obniżyć. Osoby, które mają już inny abonament w T-Mobile, np. na telefon, mogą w ramach oferty Korzyści dla domu zaoszczędzić na takim łączu 20 zł miesięcznie. W ich przypadku opłata za spada do poziomu 110 zł.

A to nie koniec promocji w T-Mobile

Wiosna bez ograniczeń w T-Mobile to nowa akcja promocyjna, z której można skorzystać do końca maja. W jej ramach klienci, którzy zdecydują się na jeden w pełni nielimitowany abonament w T-Mobile - czyli Oferta M Nielimitowana lub Oferta L Nielimitowana - mogą dobrać drugą usługę, za którą nie będą płacić przez kilka miesięcy lub nawet rok. Do wyboru jest kilka opcji:

  • druga karta SIM bez telefonu za darmo przez 6 miesięcy,
  • druga karta SIM z telefonem za darmo przez 12 miesięcy,
  • internet mobilny 5G za darmo przez 3 miesiące,
  • nielimitowany internet światłowodowy za darmo przez 12 miesięcy.

Z oferty można skorzystać niezależnie od tego, który wariant internetu wybierze klient, a w przypadku światłowodu T-Mobile może to być 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 900 Mb/s. Po zakończeniu okresu promocji ten drugi abonament - niezależnie od tego, na który wariant zdecyduje się klient - będzie można opłacać aż do zakończenia umowy ze zniżką wynoszącą 20 zł w ramach wspomnianego programu Korzyści dla domu.

Lokowanie produktu: T-Mobile
Najnowsze
Zobacz komentarze