REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Bez limitu danych, bez limitu prędkości. Takiej oferty internetowej na rynku operatorów komórkowych jeszcze nie było

Do tej pory Polacy mieszkający poza zasięgiem infrastruktury światłowodowej mieli dość ograniczone możliwości wyboru usług dostępu do Internetu. Każda miała jakieś istotne ograniczenia. Dziś to się zmienia.

13.04.2022
9:42
internet domowy bez limitu danych prędkości t-mobile
REKLAMA

T-Mobile właśnie uruchomił jako pierwszy operator komórkowy w Polsce nielimitowaną ofertę domowego Internetu. Usługa jest realizowana przez sieć 5G lub LTE (w zależności od miejsca zamieszkania klienta i zasięgu sieci T-Mobile w tym miejscu) a następnie rozprowadzana przez ruter obsługujący sieć Wi-Fi 6.

REKLAMA

Czytaj też:

T-Mobile Internet domowy to jedyna taka oferta w Polsce. Nie ma żadnego limitu na ilość danych, nie ma żadnego ograniczenia prędkości. Ile kosztuje?

 class="wp-image-2134260"
Zestaw Internet 5G Home Office
REKLAMA

W ramach usługi klient otrzymuje antenę zewnętrzną Odu Box 5G, którą można samodzielnie zamontować na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy. W optymalnym ulokowaniu anteny pomoże stworzona w tym celu aplikacja, ułatwiająca również konfigurację sprzętu zgodnie z preferencjami. Drugą część zestawu stanowi router 5G Box IDU, obsługujący Wi-Fi 6, który należy umieścić w domu. Oba sprzęty następnie można połączyć za pomocą długiego kabla znajdującego się w komplecie.

Koszt usługi wyniesie 130 zł miesięcznie. Osoby będące posiadaczami abonamentu w T-Mobile zapłacą za nią jednak o 20 zł mniej, korzystając z oferty Korzyści dla domu. Do tego dochodzi cena routera, czyli symboliczna jednorazowa opłata w kwocie 9 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA