REKLAMA

Jesteś klientem Plusa i Polsat Box? Po tych zmianach zaoszczędzisz

Plus właśnie wprowadza zmiany w pakietach SmartDOM i SmartFIRMA. Od teraz aż 5 na 6 numerów można mieć za złotówkę rocznie, a do tego można mieć jednoczesny rabat na internet światłowodowy i mobilny.

12.04.2022 15.10
plus promocja
REKLAMA

Klienci Plusa i Polsat Box zapewne znają oferty SmartDOM i SmartFIRMA, dzięki którym można obniżać ceny za kolejne usługi wraz ze zwiększaniem liczby abonamentów, które wykupimy u operatora. Wśród ofert znajdują się m.in. abonament i mix na telefon, telewizja satelitarna, kablowa i internetowa, internet LTE i światłowodowy, ale także dodatkowe usługi takie jak dostarczanie energii elektrycznej.

REKLAMA

Od dziś, tj. od 12 kwietnia 2022 r., w ofertach SmartDOM i SmartFIRMA pojawiają się zmiany, które wpłyną na atrakcyjność obu pakietów. Plus postanowił rozszerzyć dotychczasowe zapisy, dzięki czemu można będzie uzyskać większe rabaty. Z nowych zasad skorzystają głównie te osoby, które mają wiele abonamentów telefonicznych w Plusie.

Oto najważniejsze nowości dla klientów Plusa i Polsat Box.

Trzy kluczowe nowości, które wchodzą dziś w życie, to:

REKLAMA
  • zwiększenie w smartDOM liczby rabatowanych usług telefonicznych do 6, z czego cena aż 5 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie w smartFIRMA liczby rabatowanych usług telefonicznych do 8, z czego cena aż 7 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie liczby rabatowanych usług internetu do 3 oraz możliwość włączenia do programu smartDOM i smartFIRMA internetu mobilnego i światłowodowego jednocześnie. W takiej konfiguracji ceny 2 usług internetu mobilnego będą pomniejszone o 25 zł/mies., a internet światłowodowy do 1 zł/mies. nawet przez rok.

Jednocześnie nadal można skorzystać z promocji, w której internet światłowodowy o przepustowości 1 Gb/s można kupić za 1 zł miesięcznie. Taka cena obowiązuje przez pierwszy rok, a w kolejnym wyniesie 60 zł miesięcznie z uwzględnieniem 10 zł rabatu SmartDOM i 10 zł za e-fakturę. Warunkiem jest jednak dołączenie do pakietu abonamentu telefonicznego za minimym 50 zł miesięcznie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA