REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

OLX nie działa. Nie można dodawać ogłoszeń i zdjęć

Złe wieści dla fanów platformy OLX. Serwis ma awarię, a część użytkowników zgłasza problemy z dodawaniem ogłoszeń oraz zdjęć do nich.

27.06.2022
20:26
OLX nie działa. Awaria nie pozwala dodawać ogłoszeń i zdjęć
REKLAMA

OLX jest jednym z najpopularniejszych portali w Polsce. Jego użytkownicy mogą przeglądać w jednym miejscu tysiące ogłoszeń sprzedaży towarów i usług wystawione przez innych - oczywiście pod warunkiem, że serwis działa. Usługa zaliczyła dzisiaj niestety awarię.

REKLAMA

Czytaj też:

OLX nie działa - problem z dodawaniem ogłoszeń i zdjęć

Informacje o problemach z działaniem OLX pojawiają się na stronie DownDetector, a ich liczba cały czas rośnie. Zgłoszeń przybywa od około godziny 16:00, a wedle mam dostępnej w tym serwisie ogniskami awarii są takie miasta jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Lublin i Kielce.

Awaria OLX - mapa class="wp-image-2235840"
Awaria OLX - mapa

Informacja o charakterze problemów pojawia się w komentarzach. Użytkownicy zwracają uwagę głównie na problemy z dodawaniem zdjęć do ogłoszeń. Problemy trwają już od kilku godzin, ale OLX nie odniósł się jeszcze do sprawy na swoich profilach w social media.

Klienci serwisu OLX wyrażają swoje niezadowolenie w serwisach społecznościowych.

Zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem serwisu OLX można znaleźć w komentarzach pod ostatnim postem na fanpage'u. Internauta o imieniu Dariusz zauważył, że nie dość, iż serwis pobrał opłatę za wystawienie ogłoszenia i go nie dodał, to do tego nie działa nawet też formularz zgłaszania usterki, bo "wywala błąd".

OLX nie działa class="wp-image-2235837"
OLX nie działa
REKLAMA

Inni internauci również zgłaszają problemy z dodawaniem ogłoszeń na OLX. W niektórych przypadkach wedle relacji użytkowników ogłoszenia nie widać w ogóle, bo strona wysypuje się np. przy dodawaniu zdjęć, a w innych aplikacja najpierw nie może dodać ogłoszenia, a po chwili okazuje się, że pojawiło się kilkanaście kopii.

OLX jak na razie nie reaguje na komentarze internautów dotyczące awarii. Administratorzy ostatni raz odpisali 3 godziny temu na komentarz związany z reklamacją. Nie wiadomo, kiedy dokładnie usterka zostanie usunięta.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA