REKLAMA

Trzy gry w PS Plus na styczeń 2022 - mamy oficjalną listę

Mamy już oficjalną listę produkcji, które dołączą do biblioteki PS Plus w styczniu 2022 r. Posiadacze konsol z rodziny PlayStation, czyli PS4 i PS5, mogą liczyć na trzy gry bez dodatkowych opłat.

29.12.2021 17.40
ps plus styczen 2022 gry za darmo playstation 4 5
REKLAMA

Klienci, którzy wybrali konsole PlayStation 4 i PlayStation 5, mogą liczyć na bezpłatne gry raz w miesiącu, jeśli tylko opłacają abonament PS Plus. Obecnie dostępne do pobrania są takie tytuły jak Godfall: Challenger Edition w wersji na PS4 i PS5 oraz Mortal Shell i LEGO DC Super-Villains w wersji PS4. Do sieci trafiła jednak informacja na temat kolejnych trzech produkcji, które będą do pobrania zaraz po nowym roku.

REKLAMA

PS Plus - trzy darmowe gry na styczeń 2022

Listą gier, które mają się pojawić w ramach subskrypcji PS Plus, podzielił się w ubiegłym tygodniu Billbil-Kun z Dealabs.com, a Sony właśnie potwierdziło te informacje oficjalnie. Wspomniane źródło w przeszłości już kilkukrotnie psuło twórcom konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 niespodziankę i tak stało się również i tym razem. A o jakich produkcjach dokładnie mowa?

Dirt 5 (PS5, PS4)

Jeśli tylko plotki się potwierdzą, to pierwsza z produkcji dostępna będzie w wersji zarówno na konsole PS4, jak i na konsole PS5. Dirt 5, bo o tej grze mowa, to dynamiczna samochodówka, którą wyróżnia to, iż może działać w trybie 120 FPS, co ucieszy posiadaczy kompatybilnych telewizorów. Codemasters zabiera graczy na przejażdżkę z wykorzystaniem wielu różnych aut - od wyścigowych aż po terenowe. Trasy różnią się od siebie diametralnie; mamy do dyspozycji zarówno asfalt, jak i ubitą ziemię, a także mroźne mapy pełne lodu. 

Deep Rock Galactic (PS5, PS4)

Druga z produkcji wymienionych w wycieku to Deep Rock Galactic dostępne wcześniej na pecety i konsole z rodziny Xbox. Również i w tym przypadku mamy mieć do czynienia z grą w wersji zarówno na PlayStation 4, jak i na PlayStation 5. Mamy tutaj do czynienia ze strzelaniną pierwszoosobową, w której jednocześnie może bawić się do 4 graczy naraz. Ich zadaniem jest zwiedzanie proceduralnie generowanych i jaskiń, w których będą walczyć z kosmitami. Do tego dochodzi zaawansowany system zniszczeń otoczenia.

REKLAMA

Persona 5 Strikers (PS4)

Ostatnia z trzech gier, jakie mają wedle plotek trafić w styczniu 2022 r. do PS Plus, to Persona 5 Strikers. W tym przypadku mowa jest o tytule w wersji PS4, który będzie można uruchomić na konsolach PS5 w trybie wstecznej kompatybilności. Jest to produkcja z gatunku cRPG wydana przez Segę, którą osadzono fabularnie na pół roku po zakończeniu Persony 5.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA