Dziecko w szpitalu. Piętnastolatek grał w gry wideo po 20 godzin na dobę. Potrzebuje leczenia
Truizmem jest, iż od gier wideo można się uzależnić, ale dopiero teraz pierwszy raz gracz był z tego powodu hospitalizowany. 15-letnie hiszpańskie dziecko nie mogło się oderwać od Fortnite’a.

REKLAMA