Szum spoza Układu Słonecznego. Voyager I słyszy coś w przestrzeni międzygwiezdnej
Wystrzelone w przestrzeń kosmiczną 44 lata temu sondy kosmiczne Voyager 1 oraz Voyager 2 już od kilku lat znajdują się poza Układem Słonecznym, w przestrzeni międzygwiezdnej. Mimo to pustka międzygwiezdna nie jest tak cicha, jak się spodziewano.

REKLAMA
