REKLAMA

W Plusie możesz zgarnąć najlepszego Samsunga za darmo. Wystarczy kilka zdań

Jest okazja, aby zgarnąć najlepszego Samsunga za darmo. Wystarczy kilka zdań i trochę kreatywności.

19.06.2024 15.01
W Plusie możesz zgarnąć najlepszego Samsunga za darmo. Wystarczy kilka zdań
REKLAMA

Plus uruchomił kolejną fazę strefy kibica. Dotychczas operator w ramach promocji rozdawał swoim klientom bonusowe gigabajty oraz vouchery na zakupy. Teraz poprzeczka została powieszona jeszcze wyżej – do wygrania są sprzętowe nagrody koreańskiego producenta. Nagroda nie jest jedna, a trzy. Oto co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na Galaxy S24 Ultra.

REKLAMA

Możesz zdobyć Samsunga Galaxy S24 Ultra. Plus startuje z konkursem

Zasady akcji są naprawdę proste. Wynikają z klubu kibica Plusa (który jest sponsorem polskiej siatkówki), więc tak jak możemy się spodziewać, całe przedsięwzięcie jest dedykowane dla klientów polskiego operatora. Dołączenie do klubu jest możliwe, jeśli ma się aktywny numer w Plusie – może być to zarówno abonament, jak i oferta na kartę czy MIX. Dołączenie do klubu nie jest skomplikowane niczym fizyka kwantowa. Wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści KIBICUJE na numer 80724.

Jeśli jest się już zarejestrowanym w klubie użytkownikiem, to można wziąć udział w konkursie na Samsunga Galaxy S24 Ultra. Trzeba będzie odpowiedzieć na jedno proste pytanie: "Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa i dlaczego?" w formularzu dostępnym na stronie klubu kibica.

Formularz oczywiście wymaga wpisania także imienia i nazwiska oraz numeru telefonu uczestnika (który jest zarejestrowany do klubu). Odpowiedź nie może być zbyt długa, bo limit słów wynosi zaledwie 460 znaków. Innymi słowy, na odpowiedź mamy co najwyżej kilka zdań.

Plus
Formularz zgłoszeniowy
Plus

Tak jak w innych tego typu konkursach tylko najlepsza (najbardziej kreatywna) odpowiedź ma szansę na wygranie Samsunga Galaxy S24 Ultra. Plus przygotował też coś dla dwóch pozostałych miejsc z podium – na drugim jest to zegarek Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm w wersji Bluetooth, z kolei trzecia najlepsza odpowiedź otrzyma Samsunga Galaxy Buds 2 Pro. Nagrody są naprawdę świetne – za miejsce pierwsze jest smartfon, który w oficjalnej dystrybucji kosztuje ok. 6500 zł, z kolei zegarek to koszt ok. 1500 zł, a słuchawki ok. 1000 zł.

Konkurs potrwa jeszcze przez następne dwa tygodnie do 3 lipca (środa). Do tego czasu można się zgłaszać, natomiast wyniki mają być opublikowane do 12 lipca. Dwa tygodnie na zgłoszenia to naprawdę sporo czasu, natomiast 460 znaków to bardzo ograniczone pole do popisu. Trzeba się pochwalić kreatywnością przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Pozostawiam was z konkursem. Regulamin akcji dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej na temat ofert operatorów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA