REKLAMA

Orange właśnie rozgromił system i daje potężną paczkę internetu. Za darmo

Orange właśnie rozgromił system i wszystkie promocje związane z bonusowymi gigabajtami. Operator daje aż 1 TB internetu. I to całkowicie za darmo!

18.06.2024 16.06
Orange
REKLAMA

To nie pierwszy raz, gdy pomarańczowy operator rozbija bank – stosunkowo niedawno, bo na początku roku firma ulepszyła ofertę nju mobile, dodając masę gigabajtów do abonamentu i subskrypcji. Nowa promocja nie dotyczy oferty sygnowanej ziemniakiem, a oferty Orange Flex (czyli subskrypcji komórkowej). Wystarczy jeden kod, dzięki któremu latem nie zabraknie gigabajtów na wyjeździe.

REKLAMA

Orange Flex rozdaje paczkę 1 TB. Oto jak odebrać

Od razu zaznaczę, że nie jest to wyłącznie oferta dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystają z Flexa. Skorzystają z niej także obecni klienci elastycznej oferty Orange, ale nic nie stoi na przeszkodzie dołączenia do Flexa w trakcie trwania promocji i zgarnięcie dodatkowych gigabajtów. Niezależnie od tego, z jakiej oferty się korzysta – najtańszej za 35 zł/mies., czy najbardziej zaawansowanej za 80 zł/mies.

No dobra, ale co trzeba zrobić, ale móc zdobyć 1024 GB bonusowych za darmo? Przede wszystkim trzeba mieć aktywny dowolny plan. Jeśli ten warunek jest spełniony, to w aplikacji mobilnej do zarządzania ofertą Flex należy wpisać kod promocyjny TERALATO w sekcji kody promocyjne w zakładce mój profil. Pakiet daje dostęp do 1024 GB do wykorzystania na terenie Polski (także w sieci 5G Orange) przez 60 dni od momentu aktywacji. W roamingu zagranicznym skorzystamy wyłącznie tylko z paczek, które dostępne są dla naszego pakietu (ostatnimi czasy Orange zwiększył dostępne GB w roamingu UE).

Gigabajty można zużyć tak naprawdę, na co się chce – strumieniowanie gier, seriale w podróży pociągiem, czy cokolwiek innego. Oczywiście, jeśli bonusowy pakiet 1 TB nie zostanie wykorzystany w 60 dni, to pozostałe dane przepadają. Promocyjnych GB nie można przesyłać innym użytkownikom Flexa (po prostu lepiej powiedzieć o kodzie TERALATO). Co ważne, dane są wykorzystywane "priorytetowo", nad gigabajtami, które mamy dostępne w ramach opłacanych pakietów. Z promocji każdy użytkownik może skorzystać tylko raz.

Promocja wystartowała dzisiaj 18 czerwca i potrwa do końca wakacji – 31 sierpnia 2024. Tak naprawdę możecie się wstrzymać z odebraniem gigabajtów, jeśli planujecie wakacje w kraju we wrześniu. Nie zapomnijcie jednak o takiej możliwości, bo 1 TB na ulicy nie leży.

Osobiście podoba mi się, że Orange też wprowadza takie promocje dla oferty Flex. Dotychczas przyzwyczajeni byliśmy, że bonusowe GB rozdawane są w ofertach na kartę lub abonamencie. W subskrypcjach komórkowych jeszcze nie jest to standardem, ale mam nadzieję, że konkurencja będzie chciała upodobnić się Flexa i pójdzie w ślady Orange. Regulamin akcji macie w aplikacji Orange Flex oraz pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA