ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Potężna wyprzedaż na GOG. Polacy pozwolą zaoszczędzić Polakom

Polacy uruchomili cebula deala. Na platformie GOG pozwalają zaoszczędzić Polakom i nie tylko. Wystartowały bowiem potężne promocje.

21.06.2024 15.17
Potężna wyprzedaż na GOG. Polacy pozwolą zaoszczędzić Polakom
REKLAMA

Trwa letnia wyprzedaż 2024 w sklepie, za który odpowiadają twórcy gamingowej dumy narodowej – Wiedźmina 3 czy Cyberpunka 2077. Przeceny dostępne są przy ponad 6000 produkcjach na platformie i sięgają nawet 95 proc. Na liście są mocne produkcje.

REKLAMA

GOG przecenia gry. Wybraliśmy najlepsze przeceny

Zaczynając od najciekawszych promocji, moją uwagę zwrócił Manor Lords, który dostępny jest 25 proc. taniej. Ta strategiczna produkcja wysyłająca gracza do średniowiecznych realiów związanych z cywilizacją. Tworzymy miasta, prowadzimy wojny, korzystając najróżniejszych taktyk. To wciąż bardzo chętnie wybierana produkcja, która obecnie jest w najniższej historycznej cenie 112,49 zł. Domyślnie poza promocją to koszt 150 zł, więc widać różnicę.

IDŹ DO SKLEPU
GOG.com
Manor Lords
GOG.com
GOG.com
Horizon Zero Dawn Complete
GOG.com
horizon zero dawn the frozen wilds sony ps4 pgw 2017

Na GOG nie brakuje produkcji wyciągniętych z konsol PlayStation – m.in. Horizon Zero Dawn Complete Edition, która w przecenie -75 proc. kosztuje 54,79 zł. Jest to ulepszona wersja przygody Alloy, która oprócz podstawki daje dostęp do rozszerzenia The Frozen Wilds oraz pakietów i strojów. Co ważne, na GOGu nie ma zabezpieczeń DRM – połączenie internetowe nie jest potrzebne do cieszenia się grą. To wydaje się szczególne przydatne w konsolach przenośnych typu Asus ROG Ally działających na Windowsie – z takim sprzętem nie zawsze będziemy mieli dostęp do internetu.

IDŹ DO SKLEPU
GOG.com
Fallout 4 GOTY
GOG.com
GOG.com
Fallout 3 GOTY
GOG.com

Mimo że szał związany z Falloutem trochę opadł, to wciąż Fallout 4 Game of the Year Edition jest wart ogrania – szczególnie w promocji -60 proc. za 67,59 zł (nie jest to historycznie najniższa cena). Zresztą, trójka w wersji GOTY też jest dostępna w fajnej cenie 29,69 zł.

IDŹ DO SKLEPU
GOG.com
God of War
GOG.com
GOG.com
Days Gone
GOG.com

Jeśli jesteście niezaznajomieni ze światem Days Gone, to może warto spróbować – gra jest dostępna 75 proc. taniej, w cenie 54,79 zł. Z innych gier PlayStation dostępnych na przecenie GOG opłacalny wydaje się God of War. Szczególnie że kontynuacja produkcji w postaci God of War: Ragnarok niebawem (już 19 września) zawita na komputery osobiste.

Oczywiście na polskiej platformy nie mogło zabraknąć przecen na Wiedźmina 3: Dziki Gon – Edycję kompletną zawierającą podstawkę oraz dwa duże dodatki (kosztuje 37,49 zł) oraz Cyberpunka 2077 dostępnego za 99,50 zł. Z kolei dodatek Widmo Wolności dostępne jest -15 proc. za 85 zł.

Poniżej podrzucam jeszcze kilka ciekawych promocji, którymi warto się zainteresować:

IDŹ DO SKLEPU
GOG.com
Cyberpunk 2077 Widmo Wolności
GOG.com
GOG.com
Wiedźmin 3 Edycja Kompletna
GOG.com
GOG.com
Stardew Valley
GOG.com
GOG.com
Yakuza Complete Series
GOG.com
GOG.com
Divinity Original Sin 2
GOG.com
GOG.com
Elder Scrolls III Morrowind GOTY
GOG.com

Wielka letnia wyprzedaż potrwa do 15 lipca. Co ważne, od 3 do 6 lipca będzie można odebrać darmową kopię The First Templar - Special Edition. 26 czerwca również ma pojawić się pewien bonus, choć tak naprawdę nie wiemy jaki - w następną środę trzeba będzie zajrzeć do GOGa.

Na koniec muszę zaznaczyć, że kilka dni temu w Polsce wystartowała Amazon Luna, czyli platforma do grania w chmurze. Jeśli macie do dyspozycji słabszy komputer, to podłączając konto polskiej platformy z grami, będziecie mogli grać w niezłej jakości (o ile macie szybki internet).

REKLAMA

Więcej na temat gier znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA