Wymiatasz w EA Sports FC 24? Trwa nabór do Gillette Sharpest Team - zdobądź profesjonalny kontrakt esportowy!

Lokowanie produktu: Gillette

Ogrywasz znajomych w EA Sports FC 24 pięć do zera? Wbijasz wirtualną piłkę do siatki gdy na trybunach wciąż jeszcze słychać echo pierwszego gwizdka? Jeśli jesteś naprawdę dobry, najwyższy czas się sprawdzić. Zwłaszcza że do wygrania jest półroczny kontrakt, uczestnictwo w drużynie esportowej i szansa na wielką karierę. Zarejestruj się na www.sharpestteam.pl i podejmij walkę o miejsce w najostrzejszej drużynie Gillette Sharpest Team.

19.06.2024 12.00
Wymiatasz w EA Sports FC 24? Trwa nabór do Gillette Sharpest Team

O tym, jak popularna jest wirtualna piłka nożna jako esport, przekonałem się na własne oczy, podczas festiwalu DreamHack Dallas w USA. Tam setki osób zgromadzonych na widowni oglądały zmagania w EA Sports FC 24, kibicując i przeżywając każdą strzeloną bramkę.

Emocje kibiców są oczywiste, ale czy zastanawialiście się co czują gracze podczas e-meczów? Bez wątpienia ich emocje są tak samo silne, jak... polskiej kadry podczas trwającego obecnie EURO 2024. Wszystkie rozgrywki są niezwykle emocjonujące, bez względu czy odbywają się na stadionie czy wirtualnie, a gracze chcą czuć się świeżo i wyglądać, jak najlepiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o dokładne golenie przed streamem, czy idealne przycięcie brody przed ważnym turniejem.

Gillette wkracza w świat esportu, rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Esportową.  Efektem tej kooperacji jest wyjątkowa inicjatywa - Gillette Sharpest Team.  Piękno esportu polega na tym, że może się w nim sprawdzić praktycznie każdy. Chłopak, dziewczyna, starszy, młodszy, nowicjusz i wyjadacz. Liczy się dar, obudowany doświadczeniem, refleksem, przebiegłością i kilkoma innymi cechami, ułatwiającymi zwycięstwo podczas meczu online.

Bartosz “Bejott” Jakubowski

Uważasz, że masz taki dar? Czas się sprawdzić. Marka Gillette i Polska Liga Esportowa przygotowały świetną inicjatywę dla polskich graczy EA Sports FC 24.

Gillette Sharpest Team to inicjatywa mająca na celu wyłonienie najlepszych graczy EA Sports FC 24. Przedsięwzięcie Gillette Sharpest Team nie jest jednak zwyczajnym turniejem, jakich wiele. Programowi bliżej do akademii esportowej, mającej na celu rozwój nowych talentów oraz pomoc w rozpoczęciu profesjonalnej kariery ligowej.

Założeniem programu Gillette Sharpest Team jest wyłonienie czwórki najbardziej utalentowanych nowych graczy na scenie EA Sports FC 24, a następnie podpisanie z nimi półrocznego kontraktu, gwarantującego comiesięczne wynagrodzenie. Przez pół roku „czwórka wspaniałych” będzie mentorowana i szkolona pod okiem doświadczonych profesjonalistów, pomagających im w rozpoczęciu esportowej kariery. 

Gillette Sharpest Team to program prowadzony pod okiem dwóch doświadczonych mentorów, z wieloma sukcesami w wirtualnej piłce.

Gracze podczas Gillette Sharpest Team są wspierani przez dwóch profesjonalistów, pełniących rolę ambasadorów programu: Bartosza “Bejotta” Jakubowskiego oraz Jakuba “Jcoba” Webera. Bejott to wielokrotny mistrz kraju w FIFA oraz członek reprezentacji Polski z 2022 roku w wirtualną grę piłkarską, kiedy to wywalczyliśmy sobie wicemistrzostwo świata. Jcob to natomiast popularny youtuber tworzący treści związane z FIFA i EA Sports FC, doskonale znający turniejową kuchnię oraz piłkarską społeczność.

Bejott oraz Jcob nadzorują eliminacje do Gillette Sharpest Team, rozgrywane w czterech fazach kwalifikacji online. Trzy z nich są już za nami, czwarta rozpocznie się niebawem, bo 22 czerwca. Jest to więc ostatni moment, by sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w piłkarskiej przygodzie. Do eliminacji może zgłosić się każda pełnoletnia osoba - wygodnie rozgrywając mecze online w zaciszu swoich czterech ścian.

Jakub “Jcob” Weber

Chcesz się sprawdzić w EA Sports FC 24? Dołącz do ponad 1000 polskich graczy, którzy już to zrobili.

W trzech poprzednich fazach kwalifikacji online wzięło udział blisko 1000 graczy z całej Polski. Z kolei 22 czerwca rozpoczyna się ostatnia okazja do wzięcia udziału w eliminacjach. Już teraz zarejestrowało się ponad 120 chętnych, a liczba rośnie z każdym dniem. Zgłoszenie chęci udziału jak i samo uczestnictwo jest bezpłatne, a zapisać się do turnieju można z poziomu dedykowanej strony internetowej - www.sharpestteam.pl

Dotychczasowi zwycięzcy trzech faz eliminacji. 

  • Miłosz “Gaca” Gaca
  • Patryk “J0K3R7x” Siajkowski
  • Maciej "Leg1sito" Pietrzak

Eliminacje w systemie drabinkowym, do pierwszej przegranej, będą rozgrywane w dniach 22 – 23 czerwca na konsolach PS5 i Xbox Series oraz na komputerach osobistych, z wykorzystaniem standardu rozgrywki międzyplatformowej. Czterech najlepszych graczy eliminacji pojedzie na turniej offline, którego  zwycięzca dołączy do grona trzech triumfatorów z poprzednich etapów, współtworząc czteroosobową drużynę Gillette Sharpest Team — najostrzejszy zespół EA Sports FC 24 w Polsce, stworzony z myślą o ułatwieniu esportowej kariery nowemu pokoleniu utalentowanych graczy.

Wygrałeś Gillette Sharpest Team i co dalej? Teraz czas na rozwój twojej esportowej kariery!

Czwórka wspaniałych zostanie zakontraktowana na okres sześciu miesięcy do zespołu Gillette Sharpest Team. Jako drużyna, zostaną otoczeni profesjonalnym wsparciem oraz opieką, a także będą otrzymywać comiesięczne wynagrodzenie w wysokości 1500 zł, motywujące do treningów oraz dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Podczas półrocznego członkostwa w Gillette Sharpest Team zawodnicy mogą liczyć na pomoc specjalistów w zakresie budowania marki oraz na wsparcie doświadczonych członków społeczności EA Sports FC w naszym kraju. Inicjatywa producenta produktów do golenia jest bowiem wydarzeniem, na które czujnym okiem spoglądają łowcy esportowych talentów, szukający nowych nieoszlifowanych diamentów wśród polskich graczy.

Kto wie, być może właśnie dzięki tej inicjatywie za kilka lat będę oglądał w Dallas kolejny turniej EA Sports FC o wielkie pieniądze, ale z Polakiem walczącym w finale na amerykańskiej scenie. Dzięki inicjatywom takim jak Gillette Sharpest Team taki scenariusz staje się nieco bardziej prawdopodobny. No i powiedzmy sobie szczerze: samo uczestnictwo w takiej rywalizacji jak ta organizowana przez Gillette to świetna przygoda dla każdego gracza wychowanego na grach z serii FIFA.

Weź udział w turnieju Gillette Sharpest Team i zapisz się do eliminacji online na www.sharpestteam.pl.

Lokowanie produktu: Gillette
Najnowsze