REKLAMA

To ostatnie miejsce, gdzie spodziewasz się gier. Popularna platforma zaskoczyła

LinkedIn to ostatnie miejsce, w którym ktokolwiek spodziewa się rozrywki w formie gier. Jednak platforma społecznościowa postanowiła zaskoczyć użytkowników i wprowadziła nowość.

18.03.2024 19.36
LinkedIn dodaje gry. Proste łamigłówki powiązane z twoją firmą.
REKLAMA

LinkedIn to platforma, która wzbudza skrajne opinie. Dla jednych jest to miejsce kojarzone z bezsensownym przewijaniem i nachalnym marketingiem. Dla innych to idealne narzędzie do rozwoju kariery, budowania sieci kontaktów i dzielenia się fachową wiedzą. Teraz LinkedIn wprowadza nową funkcję, która prawdopodobnie jeszcze bardziej podzieli użytkowników – gry. Nie żartuję.

REKLAMA

LinkedIn dodaje gry. Proste zagadki połączone z twoją firmą

Firma rozszerza swoją działalność o gry, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Jednak jeśli liczyłeś na Contrę albo innego Counter-Strike’a, to niestety się zawiedziesz. LinkedIn wprowadza jedynie gry logiczne, takie jak Queens, Inference czy Crossclimb.

Z pierwszych zrzutów ekranu wynika, że gry na LinkedIn będą prostymi tytułami opartymi na mechanice zgadywania słów lub przemieszczania się po planszy. Nie ma co liczyć na skomplikowane produkcje, ale LinkedIn najpewniej zdaje się doskonale rozumieć potrzeby swojej społeczności. Platforma oficjalnie potwierdziła prace nad tą inicjatywą.

Dodajemy gry oparte na łamigłówkach do LinkedIna, aby dodać odrobinę zabawy, pogłębić relacje i mieć nadzieję na wywołanie okazji do dyskusji

- przekazał rzecznik LinkedIna.

A jak możesz wspomóc swoją firmę? Na pewno nie przyczynisz się do tego, grając podczas godzin pracy. Jednakże firmy zostaną umieszczone w ogólnym rankingu. Im więcej pracowników gra i im lepszy mają wynik - tym wyżej firma będzie się w nim znajdować. Ponadto, będziesz mógł zobaczyć, które osoby z twojej sieci również przetestowały daną grę.

Nie wiemy niestety, kiedy gry zadebiutują na LinkedIn, ale skoro rzecznik firmy wspomina o dodawaniu tytułów, to możemy się tego spodziewać w niedalekiej przyszłości.

REKLAMA

Przeczytaj więcej o nowościach na popularnych platformach społecznościowych:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA