REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ceny smartfonów spadły na Amazonie. Oto promocje na 2. urodziny Amazon Prime w Polsce

10 i 11 października Amazon świętuje drugie urodziny Amazon Prime w Polsce. Popularna platforma przeceniła tysiące produktów z całego asortymentu - także smartfonowych propozycji Nothing, którymi w takich przecenach warto się zainteresować.

10.10.2023
5:51
Ceny smartfonów spadły na Amazonie. Z okazji 2. urodzin Amazon Prime w Polsce
REKLAMA

Amazon Prime to niezwykle przydatna i dość tania usługa. Za 49 zł rocznie dostajemy szereg bonusów - dostęp do platformy Amazon Prime Video, dzięki której możemy oglądać masę filmów i seriali, Amazon Gaming w ramach którego zyskujemy darmowe gry i ekskluzywne gratisy do League of Legends, Valorant, Overwatch i wielu innych, ale przede wszystkim darmowe dostawy na Amazonie. Posiadacze subskrypcji mogą liczyć też na promocje w takich dniach jak dzisiaj.  

REKLAMA

Nothing Phone (1) w wyprzedaży Amazon Prime 

Na początek zacznę od Nothing Phone (1) w wersji 8/128 GB, który standardowo kosztuje 1599 zł, a w promocji można go nabyć sto złotych taniej, za 1499 zł. W innych sklepach na próżno szukać tego smartfona w podobnej cenie, a w kwocie do 1500 zł propozycja od Nothing wydaje się zdecydowanie bezkompromisowa - ma ekran AMOLED 120 Hz, dobry zestaw aparatów 2x 50 Mpix oraz paski LED na tylnej obudowie.

Nothing Phone (1)

Nothing Phone (2) to propozycja taniego prawie sztandarowego smartfona

Był Phone (1), to nie mogło zabraknąć jego bezpośredniego następcy, czyli Nothing Phone (2). Smartfon pod wieloma względami przypomina tańszy model, ale został znacznie ulepszony - nie jest to średniopółkowiec, a niemalże sztandarowa propozycja, którą wyróżnia ekran AMOLED LTPO 1-120 Hz oraz procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Urządzenie oczywiście także oferuje LED-y na tylnym panelu. W promocji Amazona można oszczędzić prawie 300 zł.

Jeśli smartfon jest bez ładowarki, to trzeba ją dokupić. Polecamy Anker Nano II 45 W

Kolejni producenci smartfonów nie dodają do swoich smartfonów zasilaczy w pudełku, oferując tylko kabelek w zestawie sprzedażowym. Nie inaczej jest w przypadku Nothing Phone (1) oraz Phone (2), więc jeśli smartfon, to też trzeba kupić odpowiednio szybką ładowarkę - taką jak Anker Nano II 45 W. Urządzenie bazuje na technologii GaN, dzięki czemu jest małych rozmiarów. Phone (2) obsługuje ładowanie o mocy 45 W, więc taki zasilacz bez problemu poradzi sobie z szybkim ładowaniem urządzenia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA