REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Opłaca się kupić starter T-Mobile w Żabce. Operator rozdaje bonusy, a do tego dostaniemy coś na ząb

T-Mobile odpalił promocję startera oferty na kartę w Żabce. Dzięki niemu będziemy mogli otrzymać atrakcyjne bonusy na start.

19.09.2023
14:20
t-mobile-magenta-biznes-oferta-2023
REKLAMA

Startery sieci komórkowych można kupować w najróżniejszych sieciach sklepów, na poczcie, stacjach benzynowych czy kioskach. T-Mobile nową promocją zachęca do wybrania się do Żabki.

REKLAMA

Warto kupić starter T-Mobile w Żabce. Za dychę mało kto tyle daje

Jak informuje T-Mobile, wybierając się do jednej z Żabek można kupić promocyjny starter. Kosztuje on 10 zł, a w ramach tej kwoty dostajemy 240 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni od aktywacji. Mamy tutaj 40 GB (20 + 20 GB za doładowanie) z oferty GO! M (standardowo kosztuje 35 zł miesięcznie), która poza paczką internetu oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. 

W pierwszym miesiącu dostajemy również dodatkowe 200 GB, więc łącznie możemy otrzymać 240 GB na początek. Co więcej, posiadacz nowego startera T-Mobile na kartę może aktywować w aplikacji Mój T-Mobile ofertę „Rok Internetu”, gwarantującą comiesięczną paczkę 200 GB (łącznie 2400 GB przez 12 miesięcy). Warto zaznaczyć, że osoba wybierająca taki starter będzie miała dostęp do sieci 5G.

Więcej o ofertach operatorów na Spider's Web:

REKLAMA

Później będzie można pozostać przy T-Mobile na kartę, wybierając dowolny pakiet z oferty na kartę GO! - L za 45 zł, M za 35 zł, czy S za 30 zł na miesiąc. Oferta startera za 10 zł łączy się również z małą promocją, w której kupując starter T-Mobile w Żabce otrzymamy bon na paragonie, który umożliwia otrzymanie darmowego hot-doga. Na jego odebranie mamy czas do 17 października.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA