REKLAMA

T-Mobile i Vectra dogadali się. Co to oznacza dla klientów?

Vectra i T-Mobile się dogadali, dzięki czemu korzystający z usług magentowego operatora na tym zyskają. Jeśli dotychczas byłeś w zasięgu światłowodu Vectry, a T-Mobile już nie, to teraz będziesz mógł skorzystać z internetu.

30.08.2023 14.31
t-mobile-magenta-biznes-oferta-2023
REKLAMA

Operatorzy podejmują często przeróżne współprace, dzięki którym zasięg ich usług może znacząco się rozszerzyć. Niektórzy operatorzy mają własną infrastrukturę światłowodową, która jest udostępniana kolejnym firmom. T-Mobile dotychczas korzystał z zasięgu Orange, Światłowód Inwestycje, Nexera i Fiberhost, obejmując przy tym 6 mln gospodarstw domowych w Polsce. Teraz powiększy zasięg.

REKLAMA

T-Mobile skorzysta z infrastruktury Vectra. Klienci operatora na tym skorzystają

Najnowsza współpraca wydaje się korzystna dla obecnych klientów T-Mobile, którzy już korzystają z usług sieci operatora, ale z racji braku odpowiedniej infrastruktury nie mogli skorzystać z oferty światłowodu firmy, a mogli za to wybrać internet od Vectry. Dzięki nowej współpracy zasięg światłowodu T-Mobile zostaje rozszerzony o zasięg Vectra.

REKLAMA

T-Mobile docenia klientów, którzy stawiają wyłącznie na jego usługi i łączenie ich, zapewnia bonusy w postaci promocji i specjalnych ofert. Nie tylko otwiera to możliwość pozbycia się umów u kilku operatorów dla dotychczasowych klientów, ale też przetestowania, co T-Mobile oferuje nowym użytkownikom.

Dzięki umowie z Vectrą zasięg światłowodu T-Mobile zwiększy się o kolejne ok. 4 mln gospodarstw domowych, co oznacza, że w zasięg w całej Polsce obejmie ok. 10 mln gospodarstw domowych, a to robi wrażenie. Dla Vectry jest to równie ważne partnerstwo - jest bowiem ważnym dostawcą infrastruktury światłowodowej w Polsce. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA