REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange ma promocję, dzięki której na legalu będziesz mógł nie płacić za internet

Orange jeszcze przez następny tydzień ma promocję na internet światłowodowy, dzięki której można zaoszczędzić sporo kasy. Operator w tych ofertach pozwala nie płacić nawet przez pół roku!

28.08.2023
15:42
Orange ma promocję, dzięki której na legalu będziesz mógł nie płacić za internet
REKLAMA

Aby mieć szybki i stabilny internet, nierzadko trzeba za niego słono zapłacić, szczególnie jeśli mieszka się w domu jednorodzinnym. Niemniej jednak operatorzy bardzo często oferują kolejne to promocje, byle tylko zachęcić klientów, aby skorzystali z ich usług - tym razem jest tak z Orange, a oferta wydaje się bardzo dobra. Dzięki niej będziesz mógł na legalu nie płacić za internet przez całe 6 miesięcy trwania umowy, oszczędzając przy tym pieniądze.

REKLAMA

Orange pozwoli ci nie płacić za internet przez pół roku. Dzięki tej promocji

Na stronie oferty Orange w zakładce internet dowiadujemy się, że jeszcze trwa „promka gorąca na lato bez końca”. Dzięki niej możemy zyskać światłowód do 6 miesięcy z abonamentem zupełnie za darmo, chociaż za wypożyczenie modemu oraz za wykorzystanie sieci innego dostawcy trzeba zapłacić po 4,99 zł miesięcznie podczas trwania umowy.

Promocja obowiązuje przy trzech prędkościach - do 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s, które w umowie na 24 miesiące kosztują odpowiednio 65,01/75,01/85,01 zł/mc. z rabatami. Dzięki ofercie nie będziemy płacić od 1 do 6 miesiąca, więc jesteśmy w stanie oszczędzić kilkaset złotych. Co więcej, mieszkańcy domów jednorodzinnych przez pierwsze 12 miesięcy będą zwolnieni z dopłaty 20 zł na miesiąc. 

Od 7. miesiąca kwota wróci do normy (czyli 65,01/75,01/85,01 zł), a od 13. miesiąca także zostanie przywrócona dopłata za dom jednorodzinny. Identyczne warunki ma promocja na Orange Love Mini - wybierając ofertę w abonamencie zyskamy pierwsze 6 miesięcy za 0 zł, tyle że pakiet obok internetu oferuje także abonament komórkowy z dostępem do 100 GB danych miesięcznie.

REKLAMA

Ponadto jest też możliwość wzięcia pakietu Orange Love Standard obejmującego światłowód, 131 kanałów TV i telefon komórkowy, w którym obowiązują podobne warunki, ale główną różnicą jest, że w opcji abonamentowej dzięki promocji nie będziemy płacić tylko przez pierwsze 4 miesiące. W Orange Love Standard wchodzi także 600 GB w abonamencie komórkowym.

Promocja potrwa wiecznie, bo tylko do następnego poniedziałku (4 września). Jest zatem jeszcze tydzień na namysł, natomiast promocja wydaje się bardzo atrakcyjna - szczególnie jeśli poszukujemy oferty na internet światłowodowy i chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA