REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

CMF Watch Pro - Nothing ma wreszcie swój inteligentny zegarek, ale pod inną nazwą

Nothing oficjalnie pokazało pierwsze produkty submarki CMF. Producent oferuje jak na razie trzy tańsze urządzenia - inteligentny zegarek, słuchawki oraz ładowarkę.

27.09.2023
9:45
CMF Watch Pro
REKLAMA

Marka Carla Peia jest stosunkowo niedawno na rynku, ale mimo tego naprawdę nieźle sobie radzi. W portfolio Nothing wchodzą dwa smartfony - Phone (1) i (2) oraz trzy modele słuchawek Ear (1), (2) oraz (stick).

Od pewnego czasu było wiadomo, że producent chce pójść w nieco inną stronę, ponieważ pojawiły się słuchy o submarce CMF. To coś, jak Redmi od Xiaomi - możemy liczyć na niższe ceny.

REKLAMA

CMF Watch Pro. Inteligentny zegarek w wydaniu Nothing

CMF Watch Pro to najnowszy zegarek wydany pod submarką Nothing. Urządzenie oferuje 1,96-calowy wyświetlacz AMOLED pracujący w rozdzielczości 410 × 502 pikseli z jasnością typową na poziomie 600 nitów. Koperta została wykonana z aluminium i ma dodatkowy boczny przycisk, a konstrukcja jest wodoszczelna, co potwierdza standard IP68.

Zegarek oferuje podstawowe funkcje - GPS, Bluetooth, czy wykonywanie połączeń, ale także ponad 110 trybów sportowych. Na pokładzie urządzenia nie brakuje funkcji monitorowania zdrowia - snu, tętna, stresu, czy natlenienia krwi. System bardzo przypomina to, co znamy z nakładki Nothing OS 2.0 ze smartfonów Phone (1) i (2), ale nie jest to WearOS, więc musimy liczyć się z wieloma brakami. CMF Watch Pro to bardziej opaska sportowa aniżeli w pełni wyposażony inteligentny zegarek typu Galaxy Watch.

CMF Watch Pro, źródło: CMF

Bateria CMF Watch Pro ma pojemność 340 mAh i powinna wystarczyć na 13 dni pracy. Zegarek ma kosztować 69 funtów (ok. 365 zł), jednak nie wiemy, czy i kiedy trafi do Polski.

Więcej o Nothing przeczytasz na Spider's Web:

Są też tańsze słuchawki CMF Buds Pro

Obok zegarka mamy też dostępne słuchawki CMF Buds Pro. Te w żadnym wypadku nie przypominają dotychczasowych słuchawek Nothing, które wyróżniają się na tle konkurencji transparentnym wyglądem. Są to dokanałowe TWS-y, których mocną stroną ma być czas pracy na baterii - pchełki mają działać na jednym ładowaniu do 11 godzin! Czas można wydłużyć do 39 godzin z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Włączenie ANC ma znacznie skrócić czas - do 22 godzin, natomiast 10 minut ładowania ma pozwolić na 5 godzin słuchania. Producent twierdzi, że CMF Buds Pro oferują ANC mogące wyciszyć dźwięki z otoczenia do 45 dB - każda słuchawka ma na pokładzie aż 6 mikrofonów. Z dodatkowych funkcji warto wspomnieć o obecności Bluetooth 5.3 z Fast Pair oraz wodoszczelności IP54.

CMF Buds Pro. źródło: CMF
REKLAMA

Słuchawki CMF Buds Pro mają kosztować 49 funtów (ok. 260 zł), więc powinny być tańszą i lepszą wersją Nothing ear (stick).

Trzecią propozycją Nothing CMF jest ładowarka Power 65 W GaN, która została wyposażona w trzy porty - USB-A i 2x USB-C. Ma kosztować 39 funtów (ok. 160 zł), czyli mniej, niż oryginalna ładowarka Nothing Power 45 W.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA