REKLAMA

Zostaw swojego operatora i idź do Plusha. Przez kwartał nic nie zapłacisz

Plush uruchamia promocje, w ramach której nowi klienci przenoszący numer do Plusha przez pierwsze trzy miesiące nie będą płacić za abonament. Pozostałe warunki oferty prezentują się równie zachęcająco.

31.08.2023 14.56
Plush abonament promocje
REKLAMA

Jeżeli dotychczasowy operator nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, to Plush aktualnie jest jedną z ciekawszej opcji do rozważenia. Użytkownicy Plusha mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości, które zapewnia dostęp do najszybszej w Polsce sieci 5G Plusa, a teraz mogą skorzystać ze specjalnej promocji.

REKLAMA

Operator proponuje trzy pierwsze miesiące abonamentu za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha i podpiszą umowę na 24 miesiące. Promocja dotyczy ofert za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy. Rabat dotyczy każdego przenoszonego numeru.

Czytaj też:

Trzy miesiące abonamentu za darmo w Plush. Dlaczego jeszcze warto przenieść numer?

REKLAMA

By dodatkowo zachęcić klientów do migracji do Plusha, operator przygotował dodatkowe, opcjonalne promocje. Pierwsza umożliwia zakup dwóch urządzeń w cenie jednego: można z niej skorzystać, wybierając nową lub przedłużając obecną umowę. Kupując Redmi Note 12 5G lub Redmi Note 12 Pro 5G w prezencie dostępny jest Redmi A2.

Dodatkowo, w Plushu do 3 września można zakupić wybrane modele telefonów Galaxy w promocyjnej cenie: przy zakupie Galaxy Z Fold 5 5G lub Galaxy Z Flip 5 5G klienci będą mogli zaoszczędzić do 600 zł. Jeżeli wybrany będzie Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5, można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie, pod warunkiem aktywacji telefonu do 10 września oraz do 17 września wypełnienia przeznaczonego do tego celu formularza w aplikacji Samsung Members do 17 września.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA