REKLAMA

Armored Core 6 w akcji! Gra twórców Elden Ring to coś zupełnie innego

Bo wielu miesiącach oczekiwania Bandai Namco nareszcie opublikowało pierwszy zwiastun pokazujący Armored Core 6: Fires of Rubicon w akcji. Do tego możemy zobaczyć dwie bogato wydane edycje specjalne z figurkami mechów w zestawie.

27.04.2023 16.35
Armored Core 6 w akcji! Gra twórców Elden Ring to coś zupełnie innego
REKLAMA

Po gigantycznym sukcesie takich gier jak Dark Souls, Sekiro, Bloodborne czy Elden Ring, na każdą kolejną produkcję studia From Software społeczność graczy czeka z zapartym tchem. Tym razem mamy jednak do czynienia z sytuacją szczególną, bowiem nieco już zakurzona seria Armored Core skupia się na diametralnie innej rozgrywce, niż przyzwyczaiły nas do tego produkcje w stylu Dark Souls. Widać to na pierwszym zwiastunie przedstawiającym AC6 w akcji:

REKLAMA

Armored Core 6: Fires of Rubicon będzie doświadczeniem kompletnie innym niż Elden Ring.

Zamiast otwartego świata pozwalającego na swobodną eksplorację otrzymamy zestaw misji realizowanych na konkretnych mapach. Rozgrywka będzie skoncentrowana na walkach z użyciem nowoczesnego uzbrojenia na krótki, średni oraz daleki dystans, z bardzo dużym naciskiem położonym na utrzymywanie ciągłego ognia w kierunku przeciwnika.

W Armored Core 6 trafimy na planetę Rubicon 3, walcząc o nowe, niezwykle efektywne źródło energii jako najemny pilot. Produkcja powstaje od 2016 roku, a jej generalnym dyrektorem jest główny producent Sekiro: Shadows Die Twice.

Armored Core 6 zadebiutuje już 4 miesiące! Do tego z kapitalnymi edycjami specjalnymi.

REKLAMA

Oficjalna data premiery Armored Core 6: Fires of Rubicon może zaskakiwać. Tytuł zadebiutuje na rynku już 25 sierpnia 2023 roku.Fani serii otrzymają możliwość kupna dwóch fizycznych edycji specjalnych, w skład których wchodzi szereg dodatków, w tym imponująca 19-centymetrowa figurka mecha. Stawiałbym na półce.

Armored Core 6: Fires of Rubicon zostanie wydane na konsole minionej i aktualnej generacji. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA