Chiny nie chcą już budować bazy księżycowej z Rosją. Szukają nowych partnerów
Od kilku lat Chiny, które coraz śmielej rozpychają się na Księżycu, przekonują, że już w latach trzydziestych rozpocznie się budowa międzynarodowej stacji załogowej na powierzchni naszego naturalnego satelity. Dotychczas partnerem w tym przedsięwzięciu miała być Rosja. Miała, ale chyba nie będzie.

REKLAMA