REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Bardzo dobra promocja na dobre krzesło IKEA dla graczy, uczniów i pracowników za biurkiem

IKEA właśnie obniżyła cenę swojego krzesła MATCHSPEL dla graczy oraz pracowników biurowych o 300 zł. Krzesła, którego używam już od ponad pół roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli nie chcecie dopłacać do kultowego MARCUSA, nadarza się idealna okazja.

21.07.2022
13:27
Krzesło IKEA MATCHSPEL dla graczy - bardzo dobra promocja
REKLAMA

W tamtym roku IKEA rozszerzyła ofertę o nowe meble oraz akcesoria dla graczy. Pierwsze partie towarów z nowego katalogu błyskawicznie zniknęły ze sklepowych magazynów i trudno było się temu dziwić. Meble wyróżniały się ergonomicznymi rozwiązaniami, przedkładając komfort, wygodę oraz kulturę pracy nad efekciarstwo i wizualne wodotryski.

REKLAMA

Pamiętam, że na przełomie 2021 i 2022 roku ceny nowych mebli IKEA dla graczy poszybowały w górę z dnia na dzień. Ci, którzy wtedy nie mieli okazji ich kupić, mogą to zmienić teraz, kiedy jedna z najlepszych ofert dla miłośników gier wideo oraz pracowników biurowych trafiła pod decydowane cenowe cięcie.

IKEA obniżyła cenę udanego krzesła MATCHSPEL o 300 złotych. Dodaje do tego kuriera za 5 zł

 class="wp-image-2270301"

Katalogowa cena krzesła MATCHSPEL wynosi 799 złotych. IKEA dokonała jednak cenowego cięcia, zmniejszając kwotę o 300 złotych. Nowa cena mebla to aktualnie 499 złotych i właśnie za tyle kupimy krzesło w sklepach stacjonarnych oraz korzystając z oficjalnego sklepu internetowego IKEA, dostępnego z poziomu każdej przeglądarki internetowej.

Jedynym wymogiem do skorzystania z promocyjnej oferty jest konieczność posiadania karty/konta IKEA Family. Na szczęście do IKEA Family można dołączyć za darmo, zostając klubowiczem z poziomu własnego domu, wypełniając formularz na stronie IKEA. Ponadto osoby kupujące krzesło MATCHSPEL przez Internet mogą liczyć na bardzo tanią przesyłkę kurierką do punktu GLS w cenie 5 złotych.

MATCHSPEL to naprawdę niezłe krzesło. Wiem, bo sam z niego korzystam. Właśnie w tym momencie

 class="wp-image-1971512"

Testowanie produktów na Spider's Web ma pewien bardzo niekorzystny budżetowo skutek. Czasem wypożyczane przez nas sprzęty są tak dobre, że potem musimy kupić je na własność. W moim przypadku tak było z krzesłem MATCHSPEL, które nabyłem niedługo po tym, jak kurier odebrał testowy egzemplarz, którego obszerną recenzję opublikowaliśmy dla was w tym miejscu.

Co sprawiło, że MATCHSPEL na stałe zagościł w moim mieszkaniu? Zacytuję samego siebie, sprzed kilku miesięcy:

Krzesło czerpie z ergonomicznych rozwiązań biurowych i to bardzo dobra wiadomość (…). Zapewnia solidne wsparcie odcinka lędźwiowego. Czerwony zewnętrzny stelaż przypomina ludzki kręgosłup, nadając odpowiedniego kształtu całej konstrukcji. Jeśli jednak od czasu do czasu wolimy zaznać więcej luzu, krzesło pozwala zmienić pozycję ze sztywnej pionowej w bujaną albo wręcz połowicznie leżącą. To ostatnie ułożenie docenią przede wszystkim gracze konsolowi, lubiący rozłożyć się z bezprzewodowym padem w dłoniach przed wielkim ekranem.

MATCHSPEL lepiej od rajdowych foteli radzi sobie z potem oraz wysokimi temperaturami. Dzięki zastosowaniu przewiewnej siatki na odcinku pionowym, plecy gracza nie przyklejają się podczas grania w upalne dni. To znacznie, znacznie lepsze oraz bardziej praktyczne rozwiązanie od bogato obitych skórą klasycznych foteli dla graczy. Jasne, takie skórzane obicie kojarzy się z efektem premium, jednak siatka stanowi o wiele bardziej komfortowe rozwiązanie.

Sprawdziłem GAMINGOWE MEBLE z IKEA
REKLAMA

Teraz, gdy przez Polskę przetacza się fala upałów wynoszących grubo ponad 30 stopni, szczególnie doceniam siatkowaną konstrukcję w oparciu krzesła IKEA, zapewniającą przewiewność pleców. Szkoda tylko, że siedzisko nie oferuje podobnej oddychalności. Jeśli jednak nie chcemy wydawać 699 złotych na kultowego MARKUSA, tańszy o 200 złotych MATCHSPEL stanowi wartą rozważenia alternatywę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA