REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Najlepsza gra turowa od czasów Heroes III. Rewelacyjny XCOM 2 za darmo

Cebula obrodziła w tym tygodniu, a miłośnicy taniego grania na PC mogą skakać z radości, bo będzie co robić w święta. W tym tygodniu w Epic Games Store dodasz do swojej biblioteki dwie darmowe gry, w tym jeden megahicior, który może wessać na długie godziny.

14.04.2022
19:27
XCOM 2 za darmo
REKLAMA

Epic Games Store rozdaje znakomite gry w takim tempie, że choćbym wziął roczny urlop, to nie dałbym rady ograć wszystkich tytułów, które dodałem do biblioteki za darmo. Choć epicowa kupka wstydu urosła już do rozmiarów, przy których trzeba się pogodzić z porażką, nie mam zamiaru odpuszczać darmówek rozdawanych w tym tygodniu.

REKLAMA
XCOM 2 za darmo w Epic Games Store class="wp-image-2136933"
XCOM 2 za darmo w Epic Games Store

Darmowe gry w Epic Games Store – znakomity XCOM 2 za darmo.

W tym tygodniu do biblioteki Epic Games Store dodać możemy dwie gry. Pierwsza z nich to połączenie gry roguelite i survivalu, Insurmountable, w której jako wspinacz pokonujemy proceduralnie generowane szczyty, walcząc jednocześnie o przetrwanie. Idealny zabijacz czasu.

Dla tych zaś, którzy szukają gamingowej doskonałości, wyzwania i są gotowi wsiąknąć w tytuł na wiele godzin, Epic Games Store ma prawdziwą gratkę - XCOM 2.

 class="wp-image-467709"

Gra studia Firaxis jest zdaniem wielu doskonałą strategią turową, którą nasz nadworny spec od gier, Szymon Radzewicz, nazwał "najlepszą turówką od czasów Heroes III".

No nie potrafię się od niego oderwać! Rozwój drużyny jest tak samo wciągający, a obecność wielkiego robota z DLC jedynie dodaje różnorodności. XCOM 2 bardzo szybko zainfekowało mnie syndromem "jeszcze jednej walki" i "jeszcze jednego skanowania okolicy". Grze zawdzięczam trzy zarwane nocki.

Produkcja studia Firaxis oferuje znakomitą grywalność i innowacyjne mechaniki walki, skradania i hakowania. Możemy rozbudowywać bazę i pozyskiwać nowe technologie, a wszystko to w pięknej oprawie graficznej.

REKLAMA

Za darmo to uczciwa cena.

XCOM 2 można pobrać za darmo od dziś, 14 kwietnia, do 21 kwietnia 2022 r. w sklepie Epic Games Store. Uprzedzamy tylko rzetelnie – ta gra wywołuje u graczy straszną chorobę nazywaną... syndromem jeszcze jednej tury. Jeśli pobierzecie ją teraz, jest spora szansa, że wielkanocny żurek będziecie jeść przy komputerze między kolejnymi starciami z hordami obcych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA