REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 Patch 1.3 z pierwszymi DLC już dostępny. Od razu na wszystkich platformach

CD Projekt RED poinformował o udostępnieniu najnowszej aktualizacji gry Cyberpunk 2077. Patch 1.3 jest już dostępny na pecetach, konsolach i w usłudze Stadia, a wraz z nim pierwsze DLC.

18.08.2021
17:23
cyberpunk 2077 patch 1.3 dlc dodatki
REKLAMA

Patch 1.3 do gry Cyberpunk 2077, który zapowiada się na bardzo potrzebne i przy tym największe uaktualnienie w historii tej produkcji, został zapowiedziany ledwie dwa dni temu. Wczoraj otrzymaliśmy z kolei pełny changelog, a dziś z nowości mogą cieszyć się wszyscy chętni i to niezależnie od platformy. CD Projekt tym razem nie pominął żadnego ze swoich klientów.

REKLAMA

Łatka, która wprowadza pierwsze trzy DLC do Cyberpunka 2077, dostępna jest zarówno na pecetach, jak i na konsolach obecnej i poprzedniej generacji (Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4), ale na tym nie koniec. Tym razem CD Projekt RED nie pominął nawet tych osób, które kupiły grę na platformie Google Stadia, co niestety w przeszłości się zdarzało.

Cyberpunk 2077 Patch 1.3 i pierwsze trzy dodatki — lista nowości

Pełna lista zmian nowej wersji gry CD Projekt RED jest na oko kilkanaście razy dłuższa niż ta notka, ale tymi najważniejszymi nowościami firma pochwaliła się podczas wczorajszej transmisji wideo. Wśród zmian wymieniany był nowy system GPS w autach oraz bardziej oddalona mini-mapa, poprawiony dialog w misji w Chmurach oraz nowy sposób ponownego przydzielania perków.

cyberpunk 2077 dlc 2b class="wp-image-1825222"
Jedną z nowości w Patchu 1.3 do gry Cyberpunk 2077 są nowe skórki

Oprócz tego Patch 1.3 do Cyberpunka 2077 wprowadza pierwsze trzy dodatki, aczkolwiek nie nastawiajcie się na zbyt wiele. Na płatne rozszerzenia z nową linią fabularną cały czas czekamy, a jak na razie otrzymaliśmy DLC wprowadzające wyłącznie kosmetyczne zmiany: nową skórkę dla Johnny’ego Silverhanda, dwie kurtki dla V oraz dodatkowe auto.

Co dalej z Cyberpunkiem 2077?

Cyberpunk 2077 Patch 1.3 nie wprowadza przy tym tzw. next-gen patcha, czyli aktualizacji poprawiającej grafikę na sprzętach z rodziny Xbox Series X|S i na PlayStation 5. CD Projekt RED wie, że gracze się niecierpliwią, ale nauczony doświadczeniem nie chce mówić o nowościach, zanim te nie będą gotowe i przedstawiciele firmy w kwestii kolejnych uaktualnień nabierają wody w usta.

cyberpunk 2077 dlc 3c class="wp-image-1825189"
Odświeżoną mini-mapę w Cyberpunk 2077 możecie przetestować dzięki nowemu autku

Na szczęście polska firma nie ogłosiła przy okazji żadnego opóźnienia i nie przeniosła premiery oczekiwanych przez fanów nowości na inny termin. Jeśli wierzyć opublikowanej w czerwcu infografice nazywanej szumnie „roadmapą”, to pierwsze rozszerzenie (lub rozszerzenia) oraz łatka przygotowana z myślą o konsolach nowej generacji powinny pojawić się przed końcem tego roku.

CD PROJEKT. NIEKOLORYZOWANE — cykl Spider’s Web Plus

Nie ma ciekawszej firmy ostatnich 30 lat w Polsce niż CD Projekt. Firmy, która tak dużo mówi o naszej najnowszej historii, kapitalizmie, podejściu do pracy i wielkim technologicznym boomie. To w CD Projekcie odbijają się zmiany gospodarcze od lat 90. po dziś. Stąd pomysł na serial reporterski.

REKLAMA

Bez filtrów, pudru i brokatu opowiadamy o firmie, która dała nam Wiedźmina i Cyberpunka 2077, o ludziach ją tworzących i o marzeniach dotyczących nowej cyfrowej przyszłości. Na cykl składa się pięć odcinków:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA