REKLAMA

Bancovo złowiło grubą rybę. Do agregatora dołączył Santander Bank Polska

Zgodnie z zapowiedziami Bancovo, platforma kredytowa online, dalej rozwija skrzydła. Właśnie pozyskała 13 partnera i to nie byle kogo. Santander Bank Polska to trzeci co do wielkości bank w naszym kraju.

22.01.2019 11.55
santander nie działa bank awaria problem
REKLAMA
REKLAMA

Na koniec roku Bancovo zrzeszało w sumie 12 podmiotów - to był plan minimum. Długofalowy cel jest trudniejszy do osiągnięcia. Chodzi o poziom sprzedaży, który już za rok powinien oscylować wokół granicy 2–3 mld zł. Do tej pory zacierającym ręce z radości sceptykom musiała jednak mocno zrzednąć mina.

Do Bancovo właśnie dołączył bowiem potężny partner, pod względem wielkości trzeci bank w Polsce - Santander Bank Polska. A to dopiero początek. Mają też dołączać inni, równie znani na rynku. Tym samym cel z miliardami w tle już w 2020 r. staje się coraz bardziej realny.

Z Santanderem tylko obopólne korzyści.

Dla jednych i drugich podjęta właśnie współpraca ma być kamieniem milowym w dalszym rozwoju.

Bancovo - jak to działa?

Bancovo to nic innego jak agregat kredytowo-pożyczkowy, czyli platforma skupiająca w jednym miejscu podmioty oferujące takie a nie inne usługi finansowe. Dodatkowo wszystko online, bez konieczności nawet wychodzenia z domu. Ale Bancovo nie tylko pomoże znaleźć najlepszą ofertę. Platforma poprowadzi też za rękę, kiedy trzeba będzie uczynić kolejny krok, czyli spełnić wszelkie formalności z podpisaniem umowy na czele.

Na stworzenie takiej platformy, która wpisywałaby się w rozwój polskiego e-commerce, zdecydował się Alior Bank. Rozwój Bancovo powierzył spółce NewCommerce Services i na start przekazał 30 mln zł.

REKLAMA

Lista partnerów już z 13 pozycjami.

Do tej pory korzystając z Bancovo można było przeglądać oferty 12 podmiotów: Alior Bank, Cross Loan, hapipożyczki, Inbank, kredytmarket, Monedo Now, SMS kredyt, SuperGrosz.pl, T-Mobile Usługi Bankowe, TakTo Finanse, TFBank i wonga.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA