Wściekłym Ptakiem w Microsoft i Nokię
Rovio właśnie rzuciło wściekłym ptakiem w Windows Phone 7, a tym samym w Microsoft i w Nokię. Chodzi o Angry Birds Space, czyli kolejną cześć hitowej gry, która nie pojawi się na platformie mobilnej Microsoftu. Niby to nic wielkiego - ot, jedna gra ominie mało popularny system. Jednak to kolejny znak, że wiara w powodzenie Windows Phone 7 u dużych graczy jest coraz mniejsza. HTC, LG, teraz Rovio pokazują, że według nich ten system jest coraz mniej wart uwagi. Sami przyczyniają się do tego, że WP7 będzie marginalizowany i mało atrakcyjny dla konsumentów. A Nokia? Nokia ma coraz cięższe zadanie wypromowania WP7, odkąd jej być albo nie być zależy tylko od niego.

REKLAMA