Problemy z jakimi Spotify debiutuje w Niemczech pokazują dlaczego nie ma go jeszcze u nas
Kiedy kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Spotify jest blisko wejścia do Polski, mieliśmy mocne sygnały "ze źródeł". Niestety od tego czasu źródła milczą i nic w kwestii polskiego debiutu tego głośnego (i świetnego) serwisu streamingującego muzykę w sieci nie słychać. Tymczasem Spotify właśnie zadebiutował w Niemczech. Nie bez problemów, które dobrze obrazują jak ciężko jest rozwijać się takim usługom jak Spotify, a całemu rynkowi muzycznemu akceptować jakiekolwiek zmiany.

REKLAMA
