Oto najlepsze biznesowe rozwiązania sieciowe. Poznaj ASUS ExpertWiFi i zapomnij o problemach

Lokowanie produktu: ASUS

Planujesz zakup routerów do firmy? Nie warto decydować się na pierwsze z brzegu rozwiązania, bowiem istnieją linie produktowe przeznaczone specjalnie do biznesowych sieci, takie właśnie jak ASUS ExpertWiFi.

03.06.2024 11.00
Oto najlepsze biznesowe rozwiązania sieciowe. Poznaj ASUS ExpertWiFi i zapomnij o problemach

Niezależnie, czy szukasz do swego przedsiębiorstwa biznesowych routerów, czy też urządzeń typu wszystko w jednym – a więc łączących funkcjonalność punktu dostępowego, przełącznika sieciowego i bramki bezpieczeństwa – musi to być sprzęt który spełnia nie tylko twoje wymagania, ale i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Ponadto producent takiego sprzętu musi przewidzieć możliwość łatwej rozbudowy sieci, jak i kontrolowania całości za pomocą jednej aplikacji. I tak, istnieją takie rozwiązania, czego najlepszym przykładem jest ASUS ExpertWiFi.

Potrzeby twojej biznesowej sieci mogą być różne, ale ASUS ExpertWiFi to rozwiązania na każde wyzwanie z którym możesz się spotkać. Jakie urządzenia znajdziemy w rodzinie ASUS ExpertWiFi i dlaczego warto zainwestować w to, by właśnie one znalazły się w Twojej firmie?

ASUS ExpertWiFi – przegląd najlepszych rozwiązań sieciowych dla firm

Rodzina urządzeń ExpertWiFi składa się z wielu urządzeń o zróżnicowanych możliwościach i z różnych pułapów cenowych. Każdy znajdzie tu coś siebie, nawet jeśli szuka routera rozbudowywalnego. Co to takiego ten router rozbudowywalny? Dowiesz się już za chwilę. Poznaj trzy urządzenia z rodziny ASUS ExpertWiFi.

ASUS ExpertWiFi EBG15 – przewodowy router do firmy

Gigabitowy router ASUS ExpertWiFi EBG15 może wyglądać niepozornie, a dodatkowo jego cena jest bardzo atrakcyjna (około 400 zł), ale nie daj się zwieść, bo jest to sprzęt o naprawdę ciekawych możliwościach.

ASUS ExpertWiFi EBG15

Ten przewodowy router jest wyposażony w VPN i funkcję Safe Browsing, trzy porty WAN (jeden gigabitowy port WAN i dwa gigabitowe porty WAN/LAN) i jeden port USB WAN do zapasowej sieci. Każdy z portów Ethernet można przypisać do identyfikatorów VLAN.

Urządzenie może się pochwalić firewallem na siódmej warstwie sieciowej (Layer 7) i pakietem zabezpieczeń sieciowych klasy komercyjnej. I to wszystko łatwo zarządzane - czy to przy pomocy strony internetowej, czy aplikacji ExpertWiFi dla urządzeń mobilnych (za pomocą połączenia Bluetooth).

Można również skorzystać z bezpłatnej subskrypcji usługi ASUS AiProtection Pro, w której znajdziesz między innymi IPS (zapobieganie włamaniom), DPI (głęboka inspekcja pakietów), czy Virtual Patching (blokowanie szkodliwych połączeń).

Twój biznes będzie się rozwijał? ASUS ExpertWiFi EBG15 możesz podłączyć do przełącznika, czy punktu dostępowego i zapewnić sobie coraz większy zasięg sieci.

IDŹ DO SKLEPU
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBG15
Komputronik

ASUS ExpertWiFi EBR63 – dwuzakresowy punkt dostępowy all-in-one

ASUS ExpertWiFi EBR63 będzie nas kosztować około 700 zł, ale w tym przypadku mamy do czynienia z potężnym urządzeniem wszystko w jednym.

ASUS ExpertWiFi EBR63

Ten dwuzakresowy (2,4 GHz i 5 GHz) punkt dostępowy Wi-Fi 6 łączy w sobie funkcje routera, bramki bezpieczeństwa i przełącznika sieciowego. Zapewnia między innymi obsługę pięciu identyfikatorów SSID, SDN, VLAN oraz VPN typu site-to-site. To wszystko w pakiecie z zabezpieczeniami sieciowymi klasy komercyjnej i scentralizowanym zarządzeniem dzięki aplikacji ASUS ExpertWiFi.

Jest tu również opcja dostosowanych portali dla gości, które za pomocą szablonów możesz łatwo personalizować i dostosowywać do działalności biznesowej. Nie zabrakło tu bezpłatnej subskrypcji ASUS AiProtection Pro.

ASUS ExpertWiFi EBR63 - porty

Dysponujesz ograniczonym miejscem? ASUS ExpertWiFi EBR63 dysponuje wbudowanym wspornikiem i otworem do montażu na ścianie.

IDŹ DO SKLEPU
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBR63
Komputronik

ASUS ExpertWiFi EBM68 – system mesh do zastosowań biznesowych

W tym przypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem eksperckim dla średnich przedsiębiorstw. Model ASUS ExpertWiFi EBM68 możesz kupić zarówno jako jedno urządzenie (1-pack), jak i zestaw dwóch urządzeń (2-pack). ASUS ExpertWiFi EBM68 możemy kupić już za około 1400 zł, ale warto zwrócić uwagę na zestawy, bowiem są one sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach, często niewiele przewyższających cenę pojedynczego urządzenia.

Zestaw dwóch urządzeń ASUS ExpertWiFi EBM68

Tego trzyzakresowego systemu mesh możesz używać samodzielnie, bądź łącząc go z innymi rozwiązaniami ASUS ExpertWiFi. EBM68 oferuje cztery razy większą przepustowość sieci, co pozwala nie tylko na błyskawiczne pobieranie plików, ale i perfekcyjne działanie wideokonferencji. Skalowalność tego rozwiązania jest niesamowita, a EBM68 może bez najmniejszych problemów obsługiwać nawet 100 aktywnych urządzeń na każdy węzeł. To wszystko oczywiście pod kontrolą aplikacji ASUS ExpertWiFi.

ASUS ExpertWiFi EBM68 - system mocowania na ścianie

Tu również nie zabrakło opcji łatwego montażu ściennego. Podstawka montażowa (która może służyć również jako organizer do kabli) pozwala zainstalować urządzenie wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować.

IDŹ DO SKLEPU
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBM68 (2-pack)
Komputronik

Zobacz inne ciekawe artykuły na Spider's Web:

Zdecydowanie warto zaznaczyć, że model ASUS ExpertWiFi EBM68 jest również routerem rozbudowywalnym. Co to znaczy? Że pomyślano o łatwym stworzeniu płynnie działającej sieci na terenie całego biura - bez martwych stref i punktów, gdzie internet nie dochodzi. Wzmacniacze sygnału mogą pomóc z tym problemem, ale routery rozbudowywalne to znacznie lepsze rozwiązanie, a to wszystko dzięki technologii AiMesh.

Gdy chcesz rozszerzyć sieć, dodajesz kolejną jednostkę do systemu i to po prostu działa - bez żmudnej konfiguracji i konieczności przełączania sieci. System zarządzający routerami sam zdecyduje kiedy płynnie przełączyć się na kolejne urządzenie i działa to całkowicie automatycznie.

Co trzeba podkreślić - nie jest to po prostu rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi. W pakiecie dostajesz kompleksowe zabezpieczenia klasy komercyjnej. W ofercie firmy ASUS znajdują się routery rozbudowywalne nie tylko klasy biznesowej, ale i domowej, czy gamingowej.

Porównanie funkcji routera rozbudowywalnego do zwykłego

ASUS ExpertWiFi - niezawodna i bezpieczna sieć firmowa

ASUS ExpertWiFi to nie tylko przemyślany sprzęt sieciowy dla rozwiązań biznesowych, ale cały ekosystem. Aplikacja ExpertWiFi umożliwia łatwą konfigurację ustawień do twojej działalności biznesowej, a całość stanowi wszechstronne rozwiązanie do łączności sieciowej, które sprawdzi się w każdym scenariuszu działalności biznesowej - niezależnie czy będzie to małe biuro, czy też działalność związana z handlem detalicznym, branżą hotelarsko-gastronomiczną, czy nawet klinika medyczna. To eksperckie rozwiązania doskonale dostosowane są do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, a w razie potrzeby można je łatwo skalować i rozbudować.

IDŹ DO SKLEPU
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBG15
Komputronik
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBR63
Komputronik
Komputronik
ASUS ExpertWiFi EBM68 (2-pack)
Komputronik
Lokowanie produktu: ASUS
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze