REKLAMA

Masz HBO Max u operatora? Będziesz pozytywnie zaskoczony

Już niebawem do Polski zawita nowy serwis VOD – Max, który wejdzie w miejsce dotychczasowego HBO Max. Jeśli masz ten pakiet od operatora, to będziesz pozytywnie zaskoczony.

29.05.2024 17.26
Przystawka smart TV
REKLAMA

Na Spider's Web Rozrywka już na początku maja podaliśmy konkretną datę startu nowego serwisu VOD Max. Osoby, które wcześniej opłacały HBO Max "standardowo" za pomocą subskrypcji nie powinny mieć większych problemów z cenami, z kolei jak wiadomo, HBO Max często był dodawany do abonamentów – czy to pakietu All in Streaming Plusa, czy np. Polsat Box lub Netii. Innymi słowy, z pakietami z umową na określony czas. Użytkownicy mogli zastanawiać się, czy podwyżka ceny będzie ich obowiązywać. Jednak już nie trzeba się zastanawiać.

REKLAMA

Operatorzy nie podwyższą ceny Max, gdy zostanie platforma wejdzie do Polski

Użytkownicy HBO Max korzystający z usługi kupionej u operatorów typu Polsat Box, Plus lub Netia nie mają powodów do obaw. Osoby opłacające tego typu usługi otrzymują bowiem wiadomości e-mail, w których operatorzy potwierdzają, że już 11 czerwca HBO Max zamieni się w Max. Tak jak wcześniej oczekiwano, z jednego pakietu zrobią się trzy – podstawowy, standard i premium oraz zostaną wprowadzone nowe funkcje.

Co ważne, klienci Polsat Box, Netii i Plusa z pakietami HBO Max będą mogli korzystać z nowego serwisu Max na lepszych warunkach. Dane do logowania pozostaną takie same. Jeśli ma się dostęp do dotychczasowego HBO Maxa na czas określony, to w tym czasie klienci otrzymają dostęp do pakietu Premium, czyli tego najwyższego z trzech możliwych.

Klienci pakietu All in Streaming też mogą liczyć na ulepszone warunki

Czyli jeśli pakiet Premium będzie droższy niż 30 zł/mies., to użytkownicy abonamentowi jeszcze na tym zyskają – bo otrzymają w tych samych pieniądzach lepsze możliwości. Z kolei, jeśli klient korzysta z dostępu do HBO Max na czas nieokreślony (lub dopiero zamieni się na cza nieokreślony), to otrzyma możliwość promocyjnego korzystania z najwyższego pakietu Premium aż do 31 stycznia 2025 na dotychczasowych warunkach.

Wydaje się, że jest to rozwiązane w sposób najlepszy dla klienta. Dostęp do wyższych pakietów będzie równoznaczne z lepszą jakością, większą ilością urządzeń i innymi benefitami.

Warunki obowiązują klientów Polsat Box, Plusa oraz Netii – jak na razie nie wiemy, jak inni operatorzy rozwiążą tę sprawę. Wiemy, że Grupa Polsat Plus zrobiła to perfekcyjnie – klienci powinni być zadowoleni z takiej informacji.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA