REKLAMA

Najnowsze smartfony Samsunga w świetnej cenie. Oto co trzeba zrobić

Samsung uruchomił promocję, dzięki której można kupić najnowsze smartfony producenta za "grosze". Galaxy A55 i A35 5G stały się bardziej opłacalne.

05.04.2024 15.08
Samsung Galaxy
REKLAMA

Nowa akcja bazuje na wcześniej stosowanym przez producenta programie odkup. Tym razem dotyczy średniopółkowych modeli, które zostały wydane w ubiegłym miesiącu. Jeśli korzystamy ze starszego modelu i myślimy o jego wymianie, to teraz jest to idealna okazja. Oddając stary telefon, możemy obniżyć cenę A55 lub A35, a Samsung gwarantuje też dodatkowe 300 zł od siebie.

REKLAMA

Samsung Galaxy A55 lub A35 5G w promocji. Oto jak skorzystać

Zasady promocji wydają się naprawdę proste – najważniejszym krokiem będzie kupno smartfona Samsung Galaxy A55 5G lub A35 5G w dowolnej wersji pamięciowej do dnia 21 kwietnia 2024 roku. Telefon musi zostać zakupiony w sklepie Samsung (m.in. internetowym Samsung.pl) lub u partnerów akcji: m.in. operatorów takich jak Play, T-Mobile lub w sklepach z elektroniką: RTV Euro AGD, oleole.pl, Media Expert, Electro.pl, avans.pl, Media Markt, Komputronik, czy x-kom.

Kupując w sklepie internetowym Samsunga, przy wyborze urządzenia trzeba będzie zaznaczyć "Tak" w sekcji program odkup i przebrnąć przez proces weryfikacji. Wyświetli nam się formularz, do którego będziemy musieli wpisać kod IMEI lub numer seryjny modelu (można go łatwo sprawdzić), a następnie określić stan urządzenia – wtedy otrzymamy wstępną wycenę telefonu. Po wypełnieniu formularza cena urządzenia automatycznie obniży się o 300 zł w koszyku – czyli za podstawowy wariant 8/128 GB zapłacimy na początku 1799 zł zamiast 2099 zł.

Jeśli natomiast kupimy Samsunga Galaxy A55 lub A35 w innym sklepie, to będzie trzeba uruchomić, skonfigurować urządzenie z zainstalowaną kartą SIM do 28 kwietnia (do godziny 23:59) i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej. Następnie należy udać się do aplikacji Samsung Members, logując się do konta Samsung – wtedy pojawi nam się kod potrzebny do wypełnienia formularza programu odkup. Ten wypełnimy na stronie partnera Samsunga Foxway.

Następnym krokiem (po wypełnieniu formularza na stronie lub w sklepie internetowym Samsunga) będzie odesłanie starego urządzenia i potwierdzenie końcowej kwoty programu odkup. Do 21 dni powinniśmy otrzymać pieniądze za stary telefon – jeśli kupowaliśmy telefon w sklepie partnera będzie to kwota + dodatkowe 300 zł bonusu od Samsunga.

Galaxy A55 w Media Expert

W momencie, gdy nasz stary smartfon zostanie wyceniony np. na 1000 zł, a kupiliśmy Galaxy A55 8/128 GB w sklepie Media Expert, to otrzymamy 1300 zł zwrotu – za telefon zapłacimy z własnej kieszeni 800 zł.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA