REKLAMA

Płacisz za jeden abonament, dostajesz trzy numery. Plus ma nową ofertę

Plus mocno ulepszył swoją ofertę. Wprowadził opcję, dzięki której płaci się za jeden abonament, a dostaje się trzy numery z setkami gigabajtów do wykorzystania.

08.04.2024 12.06
Płacisz za jeden abonament, dostajesz trzy numery. Plus ma nową ofertę
REKLAMA

Już jutro, 9 kwietnia rodzimy operator wprowadzi nowy pakiet, który uzupełni dotychczasową ofertę pozwalającą na uzyskanie dwóch numerów w cenie jednego.

REKLAMA

Dodany został jeden numer, a cena nieznacznie podwyższona. To dobra opcja dla rodzin, które stawiają na wygodę i prostotę – nie będzie trzeba płacić trzech rachunków w trzech miejscach, a jeszcze operator daje ogromne miesięczne paczki internetu.

Nowa oferta w Plusie – trzy abonamenty w cenie jednego

Nowa oferta to miesięczny koszt 99 zł, w ramach którego otrzymujemy trzy numery z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, oraz MMS-ami wraz z ogromną paczką 750 GB każdego miesiąca do podziału.

Oznacza to, że użytkownik otrzyma do dyspozycji 250 GB danych każdego miesiąca "na głowę", choć tak naprawdę jedna osoba może zużyć większość pakietu, a pozostała dwójka tylko małą część. Każdy numer to tak właściwie miesięczny koszt 33 zł/mies., gdzie u konkurencyjnych operatorów trudno będzie otrzymać 250 GB danych (no, chyba że w ofertach GB za staż, ale to po dłuższym czasie).

Do oferty trzech abonamentów w cenie jednego Plus dorzuca także dostęp do usługi All in Streaming (trzy VOD w jednym pakiecie – Disney+, HBO MAX oraz Polsat Box Go Plus) na 6 miesięcy za darmo. Umowa będzie na dwa lata (cena obowiązuje na okres 24 miesięcy) i cena zawiera m.in. rabat specjalny 29 zł oraz rabat za e-fakturę 10 zł.

Jak się okazuje, z opcji mogą skorzystać nie tylko nowi użytkownicy, którzy dopiero wybiorą Plusa, ale także osoby przechodzące z innej sieci lub dotychczasowi użytkownicy Plusa na kartę, lub oferty MIX.

Wszystkie numery dostępne w ofercie trzech abonamentów w cenie jednego obsługują sieć 5G (i 5G Ultra Plusa). 750 GB danych dostępnych w paczce to naprawdę dużo i nawet przy superszybkim 5G Ultra trudno będzie to wykorzystać.

Oprócz tego do dyspozycji bez zmian będą dwie oferty na 2 abonamenty w cenie 1: za 69 zł/mies. z pakietem 240 GB do wspólnego wykorzystania lub za 59 zł/mies. ze wspólną paczką 100 GB. Obie opcje zapewniają nielimitowany dostęp do rozmów, SMS-ów i MMS-ów.

Skorzystaj z oferty Plusa:
Plus
Abonament Plus 5G
Plus
REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA