REKLAMA

Smartfony Infinix już dostępne w Plusie. Na start tani i dobry model

Plus wzbogacił swoją ofertę smartfonów o nową markę. To producent, który jest w Polsce stosunkowo od niedawna, a konkuruje z największymi. Chodzi o markę Infinix.

03.04.2024 11.56
Smartfony Infinix już dostępne w Plusie. Na start tani i dobry model
REKLAMA

Firma, której smartfony zostały wprowadzone do oferty rodzimego operatora komórkowego to Infinix. Producent jest w Polsce od ok. 1,5 roku i wcześniej jego urządzenia mogliśmy spotkać przede wszystkim w popularnych elektromarketach, ale od jakiegoś czasu operatorzy również stawiają na propozycje Infinixa. Plus na początku oferuje jeden model z portfolio chińskiego giganta.

REKLAMA

Smartfony Infinix już w Plusie. Na początku jeden model

Pierwszym modelem Infinix w Plusie jest Note 30 Pro w wariancie 8/256 GB, czyli średniopółkowiec za ok. 1400 zł, który zapewnia wiele za niewiele. Jego specyfikacja techniczna wygląda następująco:

  • Ekran AMOLED 6,67", FullHD+, 120 Hz
  • Procesor MediaTek Helio G99
  • 8 GB pamięci operacyjnej LPDDR4, 256 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę microSD do 2 TB
  • Aparaty: główny 108 Mpix, przedni 32 Mpix
  • Bateria 5000 mAh
  • Ładowanie przewodowe o mocy 68 W, ładowanie  bezprzewodowe 15 W
  • Ładowarka w zestawie
  • Android 13
  • Bluetooth 5.2, WiFi 5, audio 3,5 mm, głośniki stereo, LTE

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat urządzenia, to na Spider's Web mieliśmy okazję przetestowania tego modelu. Telefon w Plusie dostępny jest wraz z abonamentem (operator proponuje skorzystanie z promocji 2 abonamenty w cenie 1) – miesięczny koszt będzie wynosił 175,50 zł za sprzęt i abonament w 12 ratach za telefon (abonament jest na 2 lata), ale jest też opcja na rozłożenie płatności na dłuższy okres.

Infinix w Polsce tylko w minionym roku dostarczył na nasz rynek 150 tys. telefonów. Największą popularnością w kraju nad Wisłą cieszy się seria Infinix Note, której 30 Pro jest jednym z przedstawicieli.

Wydaje się, że debiut producenta w salonach operatorów może tylko zwiększyć popularność marki, ponieważ oprócz "wolnej sprzedaży" operatorzy też mają duże udziały w ogólnej sprzedaży smartfonów.

Zamów abonament w Plusie
Plus
Abonament w Plusie z 5G
REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA