REKLAMA

Dadzą ci dostęp do nielimitowanego 5G i jeszcze przecenią smartfona. T-Mobile z nową promocją

T-Mobile uruchomił nową promocję. Wybierając jeden z abonamentów z nielimitowanym dostępem do internetu 5G, można uzyskać ogromną przecenę na smartfona. Sięgającą nawet 50 proc.

02.04.2024 16.11
Dadzą ci dostęp do nielimitowanego 5G i jeszcze przecenią smartfona. T-Mobile z nową promocją
REKLAMA

W wiosennej wyprzedaży magentowej sieci przygotowano trzy modele dwóch marek: Xiaomi lub Oppo z różnych segmentów cenowych. Im wyższy pakiet abonamentowy, tym na większą obniżkę możemy liczyć. Wybór wyższego abonamentu L wiąże się z przeceną, która obniża najnowszy model Redmi o połowę.

REKLAMA

Bierzesz abonament z nielimitowanym 5G a do tego smartfon połowę tańszy

Promocja zakłada wybór jednego z dwóch pakietów T-Mobile: "M Nielimitowana" lub "L Nielimitowana", które po rabatach w umowie na 24 miesiące kosztują odpowiednio 70 zł i 90 zł miesięcznie (w promocji online oferowane są 6 miesięcy abonamentu za darmo – pierwsza opłata za abonament realizowana jest dopiero w 7. miesiącu). Pierwszy pakiet daje dostęp do nielimitowanej ilości danych, jednak z ograniczeniem prędkości do 30 Mb/s. Natomiast wyższy pakiet nie ma żadnych ograniczeń danych, a także umożliwia korzystanie z sieci 5G (warto zauważyć, że T-Mobile w Polsce najszybciej rozwija pasmo C), dlatego będzie konieczny wybór tej drugiej opcji, jeśli chcesz korzystać z tej technologii.

Do wyboru są trzy smartfony: najnowszy Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256 GB, Oppo Reno 11 F 5G i Oppo A79 5G, które standardowo kosztują odpowiednio 1499 zł, 1699 zł i 999 zł. Biorąc abonament L, Xiaomi kupimy za 50 proc. ceny – telefon będzie kosztował jedynie 749 zł, choć trzeba pamiętać o abonamencie, który swoje kosztuje. Wybierając niższy abonament, można liczyć na 500-złotowy rabat, czyli urządzenie będzie kosztowało 999 zł.

Co z propozycjami od Oppo? Przeceny już tu nie są takie duże, natomiast obniżone kwoty są dostępne dla obu pakietów abonamentowych – w przypadku Reno 11 F 5G, który standardowo kosztuje 1699 zł, zapłacimy 450 zł mniej, czyli 1249 zł, natomiast A79 5G kupimy o 270 zł taniej, czyli za 729 zł. Oznacza to, że tak naprawdę możemy wybrać tańszy abonament "M Nielimitowana", aby skorzystać z obniżonych cen.

Szczególnie opłacalnym modelem może okazać się Oppo Reno 11 F, który zapewnia naprawdę dobrą specyfikację (ale na moment startu promocji nie miał swojej polskiej premiery). Telefon ma na pokładzie duży 6,7-calowy ekran OLED, 120 Hz, FullHD+, potrójny zestaw aparatów na tyle: 64 Mpix, 8 Mpix, 2 Mpix + 32 Mpix na przodzie, procesor Dimensity 7050, szybką pamięć wewnętrzną i operacyjną, a także baterię 5000 mAh z ładowaniem 67 W.

Smartfony w T-Mobile
T-Mobile
Promocyjne ceny smartfonów

Przecenione smartfony będą dostępne do końca miesiąca, a nowi klienci mogą dodatkowo skorzystać z opcji nie płacenia abonamentu przez pierwsze 6 miesięcy. Promocja jest dostępna do 2 kwietnia, więc trzeba się pospieszyć.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA