REKLAMA

Ruszyła potężna promocja na NordVPN. Dostaniesz też coś od Allegro

Dziś wystartowała potężna promocja NordVPN. Producent popularnej usługi połączył siły z Allegro -kupując dostęp do VPN, otrzymasz dodatkowe kupony na zakupy.

23.04.2024 07.50
Ruszyła potężna promocja na NordVPN. Dostaniesz też coś od Allegro
REKLAMA

NordVPN poszedł o krok dalej i nie tylko wprowadził nową promocję, ale również ulepszył swoje oprogramowanie. Teraz korzystanie z usługi wirtualnej prywatnej sieci tego popularnego dostawcy jeszcze bardziej się opłaca. Obniżki sięgają nawet 70 proc. taniej, a wraz z rozpoczęciem majówki będzie można zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

REKLAMA

Potężna promocja na NordVPN. Dorzucą ci kupon na zakupy na Allegro

Promocja wystartowała 23 kwietnia i potrwa do następnego miesiąca – aż do 21 maja 2024 r. Wyprzedaż jednak została podzielona na dwie części – pierwsza została uruchomiona już teraz i potrwa do następnej środy 1 maja 2024 r. W tym czasie obniżki cen będą sięgać aż 70 proc. w zależności od planu, więc można zaoszczędzić masę gotówki.

Wybierając dowolny plan, NordVPN dorzuci także użytkownikowi trzymiesięczny dostęp do identycznego planu za darmo, więc będzie można dłużej korzystać z usługi bez dodatkowych opłat. Druga faza promocji rozpocznie się w majówkę – 2 maja i potrwa aż do 21 maja. W tym czasie przeceny w zależności od planu będą sięgać nawet 75 proc.

Co jednak istotne, w obu przypadkach  będziemy mogli liczyć na gratisowe kupony, które wykorzystamy podczas zakupów na Allegro. Tak samo jak w przypadku promocji, im wyższy plan, tym więcej można zyskać. NordVPN informuje, że będzie można zdobyć nawet voucher o wartości 150 zł.

Aby uzyskać taki voucher, będziemy musieli zdecydować się na 2-letni pakiet w planie Ultra. Dla reszty pakietów producent również przygotował kupony: dla planu "Complete" jest to 150 zł, przy pakiecie "Plus" otrzymamy 50 zł kuponu, a "Basic" 25 zł, jeśli zdecydujemy się na 2-letnie płatności.

Promocja na NordVPN z kuponem Allegro
NordVPN
NordVPN
NordVPN

NordVPN został ulepszony

W naszym rankingu VPN-nów na 2024 r. nie mogło zabraknąć propozycji NordVPN, który okazał się jednym z najlepszych programów tego typu dostępnym na rynku. Oprogramowanie na ten czas oferowało już masę funkcji, natomiast producent poinformował, że usługa została jeszcze bardziej usprawniona. Polepszono przede wszystkim to, że każdy użytkownik może korzystać z NordVPN na 10 różnych urządzeniach jednocześnie.

Tym sposobem można chronić masę urządzeń w jednym domu – smartfony, komputery, laptopy. To jednak nie koniec usprawnień, ponieważ korzystanie z internetu podczas połączenia z serwerami z 111 krajów na całym świecie ma być jeszcze bardziej bezproblemowe. Producent miał usprawnić prędkości połączenia realizowanego przez zagraniczne serwery. NordVPN to nie tylko VPN - w wyższych planach otrzymujemy więcej funkcji typu menedżer haseł NordPass oraz dostęp do bezpiecznej chmury NordLocker.

REKLAMA

Więcej o usługach VPN przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA