REKLAMA

Allegro przygotowane do wiosny. Wybieramy najciekawsze wiosenne produkty

Kilka dni temu oficjalnie przywitaliśmy wiosnę. Do nowej pory roku przygotujemy się na Allegro - nie jest ważne, czego potrzebujemy, znajdziemy to na największej platformie handlowej w Polsce.

25.03.2024 08.44
Allegro pokazało liczby. Automaty paczkowe biją rekordy
REKLAMA

W związku z nadchodzącymi ociepleniem, Polacy przygotowują się na wiosenne dni. Wyższe temperatury za oknem zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielkimi krokami nadchodzi majówka i sezon grillowy. Przydadzą się zatem meble ogrodowe – stoliki, krzesła. Do przyjemnego spędzania czasu na zewnątrz możemy wykorzystać też leżaki, hamaki, parasole. Ale żeby przyjemnie spędzało się czas, to w ogródku (na działce) musi być porządek.

REKLAMA

Przygotowanie ogrodu na wiosnę. Ten sprzęt przyda się też latem

Wiosna nie kojarzy się jedynie z porządkami w domu lub mieszkaniu, ale także tymi na zewnątrz. Przygotowanie ogródka będzie wymagało narzędzi ogrodniczych. Przydatnym sprzętem okażą się elektryczne bezprzewodowe nożyce do traw, krzewów i żywopłotów. Propozycja firmy Scheppach kosztuje niewiele, bo na Allegro kupimy sprzęt za ok. 100 zł. Urządzenie jest kompaktowe, lekkie i działa do 30 minut na jednym ładowaniu. Na Allegro dostajemy gwarancję najniższej ceny.

Narzędzia ogrodnicze na Allegro
Allegro
Elektryczne nożyce Scheppach

Posiadaczom większych ogródków z różnymi rodzajami krzewów i drzewek może przydać się opryskiwacz marki Carruzzo. Urządzenie ma na pokładzie zbiornik o pojemności 16 l, elektryczną pompę i wbudowany akumulator. Sprzęt sprawdzi się do rozpylania nawozów oraz środków ochrony dla roślin. Do urządzenia sklep dorzuca również bogaty zestaw gratisów, a całość nie kosztuje więcej niż 180 zł.

Narzędzia ogrodnicze na Allegro
Allegro
Opryskiwacz elektryczny Carruzzo

Równie przydatny w wiosennych porządkach może okazać się rozdrabniacz elektryczny do gałęzi. Urządzenie czeskiej marki Riwall oferuje moc 3500 W - oczywiście mamy tu zasilanie sieciowe. Rozdrabniacz według producenta ma być lekki i łatwy w obsłudze. Sprzęt pozwoli na pozbycie się przyciętych gałęzi drzew i krzewów, a nawet grubych skoszonych chwastów, które przed "kompresją" mogą zajmować dużo miejsca. Po rozdrobnieniu wióry wrzucimy do kompostownika. Po jakimś czasie zamienią się w ekologiczny nawóz. Omawiana propozycja ma wbudowane kółka do łatwego transportu.

Narzędzia ogrodnicze na Allegro
Allegro
Rozdrabniacz do gałęzi Riwall

Nie brakuje też sprzętu do wiosennych aktywności poza domem

Wiosna kojarzy nam się z ładną pogodą i coraz dłuższymi dniami, więc dlaczego nie wykorzystać tego czasu do aktywności poza domem. Na Allegro dostępne są m.in. rolki, odzież sportowa, akcesoria zabezpieczające bezpieczeństwo czy nawet rowery przełajowe. Do dyspozycji są oferty bardziej przystępne cenowo – od kilkuset złotych dla bardziej oszczędnych, jak i te kosztujące kilka tysięcy złotych.

Polecamy przystępny cenowo rower Floater Race8S w cenie ok. 1600 zł. Bardziej wymagający mogą sięgnąć m.in. po rower Romet Aspre za 3199 zł. Wiele ofert jest dostępnych w ramach pakietu Smart! z darmową dostawą i zwrotem. Oczywiście do dyspozycji są nie tylko nowe, ale także używane produkty, które najczęściej kosztują dużo mniej.

Rowery przełajowe na Allegro
Allegro
Floater Race8S
Allegro
Romet Aspre

Naszą aktywność fizyczną zmierzą smartwatche czy opaski sportowe. Te urządzenia potrafią rozszerzyć funkcje smartfonów, oferując m.in. różne tryby sportowe, mierzenie parametrów naszego organizmu (m.in. tętna, natlenienia krwi). Niektóre potrafią zaoferować funkcję personalnego trenera.

Na Allegro wybór zegarków jest ogromny – do dyspozycji są propozycje za kilkadziesiąt, kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Dla tych, którzy szukają czegoś naprawdę taniego, osobiście polecałbym opaskę Xiaomi Mi Band 8 – gadżet kosztuje nieco ponad 150 zł, a oferuje naprawdę dużo – czytelny ekran AMOLED z opcją Always on Display, masę funkcji i niezłą jakość wykonania.

Zegarki i smartbandy na Allegro
Allegro
Xiaomi Mi Band 8

Dla posiadaczy smartfonów Samsunga dobrą opcją będzie Galaxy Watch 6 40 mm – sprzęt nabędziemy w cenie ok. 950 zł i w tej cenie to naprawdę niezły wybór - szczególnie, jeśli korzystamy z innych sprzętów ekosystemu Samsunga - m.in. słuchawek, telewizora. Oprócz funkcji typowo zdrowotnych w urządzeniu znajdziemy też opcje sterowania inteligentnym domem SmartThings.

Samsung Galaxy Watch 6, fot. Krzysztof Basel.
Samsung Galaxy Watch 6, fot. Krzysztof Basel.
Zegarki i smartbandy na Allegro
Allegro
Galaxy Watch 6 40 mm

Natomiast korzystający z urządzeń Apple'a mogą zainteresować się Apple Watchem SE 2. generacji – model z 44-milimetrową kopertą kosztuje ok. 1400 zł. To tańszy, ale wciąż porządny zegarek, będący dla wielu ostatnim elementem ekosystemu producenta. Będziemy otrzymywać na nim powiadomienia z iPhone'a, MacBooka, czy sterować muzyką odtwarzaną na AirPodsach.

Apple Watch SE (2022) 40 mm
Zegarki i smartbandy na Allegro
Allegro
Apple Watch SE 2 44 mm

Dla tych, którzy często zmieniają smartfony (pomiędzy Androidem i iOS) dobry będzie zegarek, który nie faworyzuje ani systemu iOS, ani Androida. Będzie nim chociażby Garmin Venu 2. Urządzenie ma ładny okrągły wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,33". Sprzęt oferuje wodoszczelność klasy 5 ATM i ma na pokładzie wszystko, czego będzie potrzebowała aktywna osoba - łączność GPS, szereg czujników i opcji monitorowania m.in. snu, stresu, tętna prędkości i wiele innych, różne programy aktywności sportowej - funkcje biegowe, rowerowe, pływackie, siłowni i fitnessu. Całość działa na jednym ładowaniu nawet 12 dni, chociaż w trybie GPS czas skraca się do 22 godzin i do dyspozycji użytkownik ma płatności Garmin Pay.

Zegarki i smartbandy na Allegro
Allegro
Garmin Venu 2 45 mm

Na Allegro są dostępne też inne wiosenne propozycje

Na Allegro znajdziemy też różne inne gadżety, które przydadzą się w związku z nadchodzącą wiosną – sprzęty sportowe, rowerki, hulajnogi, hulajnogi elektryczne, trampoliny i zabawki ogrodowe. Można też przygotować samochód na nadchodzącą majówkę – dokupując akcesoria samochodowe, a nawet opony.

Allegro daje do dyspozycji Allegro Smart!. Wszystkie zakupy są zabezpieczone Allegro Protect – jeśli spotkamy się z problemami ze sprzedającymi, to Allegro chętnie nam pomoże.

REKLAMA

Więcej o zakupach na Allegro przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA