REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Prawdziwe no-limits! Telefon i internet bez limitu prędkości za 0 zł przez 12 miesięcy w T-Mobile

T-Mobile odpalił świetną promocję na abonament. Można dostać rok abonamentu za darmo, ale z oferty skorzystają tylko specjalni klienci. O kogo chodzi?

25.09.2023
13:31
Prawdziwe no-limits! Telefon i internet bez limitu prędkości za 0 zł przez 12 miesięcy w T-Mobile
REKLAMA

Operatorzy stale zasypują nas coraz to kolejnymi promocjami i bonusami - czy to abonamentowymi, czy na kartę. Dobrym przykładem jest Orange, który ostatnio odpalił możliwość zgarnięcia nawet 5 miesięcy abonamentu za darmo (która potrwa tylko do jutra), czy Plush oferujący to samo, tylko że na trzy miesiące. Kilka dni temu T-Mobile przygotował coś dla „karciarzy”, a teraz klienci biznesowi mogą zgarnąć rok za darmo. 

REKLAMA

T-Mobile z rokiem abonamentu za darmo. Dla klientów biznesowych

Abonament wśród klientów indywidualnych wydaje się często bardzo dobrą opcją, to jak się okazuje T-Mobile sprawił, że usługa dla przedsiębiorców stała się jeszcze lepsza. Magentowy operator właśnie nieco ulepszył taryfy MagentaBINZES, które oferują dostęp do nielimitowanego internetu w trzech wariantach - M, L, lub VIP (pakiet S zapewnia limitowane 30 + 20 GB).

źródło: T-Mobile

Wybierając jeden z pakietów z nielimitowanym internetem, można zgarnąć aż 12 miesięcy zupełnie za darmo. Oznacza to, że klienci biznesowi są w stanie zaoszczędzić sporo gotówki - taryfa M kosztuje 85 zł netto/mies., L 100 zł/mies., a VIP 140 zł/mies. W przypadku tej ostatniej jest to oszczędność na poziomie 1680 zł w skali roku.

Wszystkie trzy taryfy zapewniają dwie karty SIM z internetem współdzielonym, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu. Prędkość internetu zależy od pakietu - w M mamy 40 Mb/s, L - 200 Mb/s, a w VIP nie ma limitu prędkości. Ponadto jest możliwość wzięcia dodatkowych karty z nielimitowanymi rozmowami i internetem z pakietu MagentaBIZNES od 35 zł/mies. 

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

Smartfony w niskich ratach dla klientów oferty MagentaBIZNES

T-Mobile ma nie tylko atrakcyjną promocję na abonament, ale także  na smartfony w ofercie MagentaBIZNES. Nowi klienci tej oferty mogą zgarnąć smartfon Samsung Galaxy S23 128 GB w opcji ratalnej - wybierając umowę na 36 miesięcy będzie to 75 zł/mies., a decydując się na 24 miesiące 110 zł/mies. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA