REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nie przegap kolejnej topowej gry za darmo. Wolfenstein: The New Order do odebrania w sklepie Epic

Epic Games Store robi graczom Dzień Dziecka z małym opóźnieniem. W sklepie twórców Unreal Engine można odebrać za darmo Wolfenstein: The New Order w wersji na pecety.

02.06.2022
17:55
Wolfenstein: The New Order za darmo
REKLAMA

Twórcy silnika Epic Games nie ustają w wysiłkach, by przekonać graczy do swojego Epic Games Store. Ledwie można było zgarnąć za darmo takie hity jak Terraformacja Marsa, PreyBorderlands 3 i trzy Bioshocki, a teraz największy konkurent platformy Steam od Valve znowu rozdaje topową grę AAA. Tym razem padło na Wolfenstein: The New Order.

REKLAMA

Czytaj też:

Wydana w 2014 r. na pecetach i konsolach gra Wolfenstein: The New Order to soft-reboot serii, w której ponownie pojawia się B.J. Blazkowicz walczący z nazistami. Produkcja studia MachineGames rozpoczyna się co prawda w trakcie II wojny światowej, ale potem przenosi nas w przyszłość i pokazuje wizję świata, w którym wojska Adolfa Hitlera zwyciężyli z aliantami dzięki Wunderwaffe.

Chociaż de facto Wolfenstein: The New Order jest siódmą odsłoną cyklu Wolfenstein, to stanowi dobry punkt startowy dla fanów, którzy pominęli poprzednie części serii. Akcja gry Wolfenstein: The New Order osadzona jest fabularnie w latach 60 ubiegłego wieku, opowiada zupełnie nową historię i nie wymaga znajomości fabuły pozostałych gier o B.J. Blazkowiczu.

Miłym dodatkiem do samego strzelania w Wolfenstein: The New Order, które dzięki silnikowi id Tech 5 sprawia masę frajdy, jest możliwość podejmowania wyborów fabularnych, które wpływają na los innych postaci. Do tego dochodzą proste zagadki logiczne, a podczas gry trafiamy też do wielu różnych krajów Europy znajdujących się pod nazistowskim butem, w tym do Polski.

REKLAMA

Na odebranie Wolfenstein: The New Order za darmo macie tydzień.

Promocja pozwalająca pobrać grę Bethesdy za darmo ruszyła 2 czerwca 2022 r. o godz. 17:00 polskiego czasu i potrwa równe 7 dni. Aby z niej skorzystać, musicie dodać Wolfenstein: The New Order do swojego konta Epic Games Store do najbliższego czwartku, czyli 9 czerwca 2022 r. przed godz. 17:00.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA