REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Czy jest coś lepszego niż darmowa gra w Epic Games Store? Dwie darmowe gry, w tym Prey za tydzień

Epic Games Store powraca z kolejną porcją darmowych gier, które można dopisać do swojego konta baz żadnych ukrytych haczyków. Już teraz możesz zacząć grać za darmo w Terraforming Mars, a za tydzień czeka nas perełka: darmowy Prey.

05.05.2022
21:37
Czy jest coś lepszego niż darmowa gra w Epic Games Store?
REKLAMA

Właśnie ruszyła nowa tura darmowych gier na platformie Epic Games Store. Począwszy od czwartku (5.05.2022 r.), a konkretnie od godziny 17 tego dnia, można przypisać do swojego konta zupełnie za darmo grę Terraforming Mars. Mamy na to czas do 12 maja, a jeśli zdążymy, gra zostaje na koncie na stałe.

REKLAMA

Terraforming Mars to tytuł wydany w 2018 r. na PC, a w 2019 na iOS. Mamy tu do czynienia z tytułem, który przypomina planszówkę. Jest to gra strategiczna, której celem jest przekształcenie Marsa w planetę nadającą się do życia.

Tytuł nie jest może szczególnie wybitnym dziełem, bo średnia ocen użytkowników na Metacritic wynosi tylko 5.10, ale hej, darmówka to darmówka i nie wypada nie dopisać jej do konta, prawda? Tym bardziej że w tytuł można zagrać nie tylko na pecetach z Windowsem, ale też na Macach.

Za tydzień za darmo w Epic games Store gratka: Prey

REKLAMA

Prey to jeden z najciekawszych tytułów z 2017 r. To połączenie gry akcji i kosmicznego RPG-a, w którym budzisz się na bazie stacji kosmicznej Talos, która orbituje wokół Księżyca. Jest rok 2032, a ty jesteś częścią eksperymentu, który nie do końca rozumiesz. Jak możesz się domyślić, bardzo szybko coś idzie niezgodnie z planem.

Pray ma średnią ocen wynoszącą 82/100 punktów w agregatorze Metacritic. Zdecydowanie warto będzie dać mu szansę, tym bardziej że przypiszemy go za darmo do konta już 12 maja. Standardowa cena tej gry na platformie Epic games Store to 169 zł. W prey zagramy na pecetach z systemem Windows.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA