REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Epic Games Store rozdaje hicior za hiciorem. Trzy gry z serii BioShock za darmo

Powiedzieć, że Epic Games Store rozpieszcza pececiarzy, to nic nie powiedzieć. Już teraz możesz zgarnąć za darmoszkę nie jedną, a trzy legendarne gry, które mimo lat na karku wciąż zapewniają tonę zabawy. BioShock: The Collection to pozycja obowiązkowa.

26.05.2022
18:20
BioShock: The Collection za darmo. Epic Games Store rozdaje hiciory
REKLAMA

W Epic Games Store trwa właśnie mega wyprzedaż, ale nawet w czasie obniżania cen setek tytułów Epic nie wstrzymuje się od rozdawnictwa, które zaskarbiło mu chyba równie wielu zwolenników, co przeciwników. W tym tygodniu jednak raczej nikt nie będzie narzekał. Takiemu darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda.

REKLAMA

BioShock: The Collection za darmo.

Kolekcja trzech gier z serii BioShock ukazała się oryginalnie w 2016 r. na konsolach PS4 i Xbox One. Zawiera ona legendarną trylogię 2K Games:

  • BioShock Remastered
  • BIoShock 2 Remastered
  • BioShock Infinite: The Complete Edition

Wszystkie gry z serii zebrały niemal wyłącznie pozytywne opinie od graczy i recenzentów, i choć definitywnie widać, że warstwę wizualną ukruszył ząb czasu (zwłaszcza w dwóch pierwszych częściach), tak do dziś wizyta w podwodnym Rapture czy podniebnej Columbii zapewnia wiele godzin świetnej zabawy.

BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store class="wp-image-2194857"
BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store

BioShock łączy w sobie kompletnie unikatowy setting ze znakomicie napisaną fabułą, piękną (jak na tamte czasy) oprawą i angażującym gameplayem, zwłaszcza w trzeciej części, która przez niektórych nazywana jest najlepszym single-playerowym shooterem wszech czasów. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji przekonać się o tym na własnej skórze, teraz jest ku temu najlepsza okazja.

Grę można dodać do biblioteki Epic Games Store począwszy od dziś, aż do 2 czerwca 2022 do godziny 17:00, kiedy to darmowa oferta na BioShocka zostanie zastąpiona kolejną darmówką do odebrania.

REKLAMA

Darmowe gry w Epic Games Store ostatnio nie zawodzą.

Bywały miesiące, w których sklep Epic Games rozdawał za darmo gry, których nawet gratis nikt nie chciał. W ostatnich tygodniach dostajemy jednak gratis hicior za hiciorem. Był już XCOM 2, był Pray, a tydzień temu dostaliśmy za darmo Borderlands 3. Teraz dostajemy zaś jedne z najlepszych strzelanek dla jednego gracza, jakie ukazały się na starej generacji konsol. Rozdawnictwo Epica może budzić mieszane uczucia. Sam dodałem do biblioteki mnóstwo darmowych gier, w które pewnie nigdy nie zagram, bo albo są słabe, albo mnie nie interesują, a przecież głupio nie skorzystać, skoro dają za darmo (cebula w narodzie jest bowiem silna). Tym razem jednak nie ma miejsca na wątpliwości – Epic Games Store robi pececiarzom gwiazdkę w połowie roku. W te gry po prostu trzeba zagrać!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA