Operatorzy  / News

Plush odświeża ofertę abonamentową. Są nowe cenniki

Picture of the author

W ofercie sieci Plush pojawiły się właśnie odświeżone plany abonamentowe oraz oferta na internet mobilny.

W naszym kraju funkcjonuje czterech infrastrukturalnych operatorów telefonii komórkowej, a do tego działa sporo sieci MVNO. Mimo to nie przeszkadza to telekomom posiadającym swoje stacje bazowe tworzyć dodatkowych marek sprofilowanych na nieco innego klienta. W przypadku Orange’a mamy nju mobile, T-Mobile rewitalizowało ostatnio łapki Heyah, a Plus ma Plusha, którego właśnie nieco odkurzył.

Plush na abonament — nowe warunki

Na nową ofertę składają się trzy taryfy. Bazowa w cenie za 30 zł miesięcznie oferuje umowę na czas nieokreślony, 15 GB transferu danych oraz zryczałtowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, w tym w roamingu w ramach Unii Europejskiej. Można tez liczyć na bonus za staż, gdyż główny pakiet po pół roku rośnie do 20 GB, a po roku do 25 GB. W razie wyczerpania się dostępnej paczki transferu można dokupić dodatkowe 5 GB za 4,99 zł, a w razie gdyby ktoś nie chciał przez jakiś czas korzystać z danego numeru, to może sobie zrobić tzw. wakacje od abonamentu i przez jeden okres rozliczeniowy go nie opłacać.

Dla osób, które są zdecydowane na to, by związać się z Plushem na dłużej, czyli na dwa lata, operator przygotował dwie propozycje. Podstawowy pakiet również kosztuje 30 zł, a w jego przypadku podstawowa paczka internetu to od razu 20 GB. Drugi wariant za 60 zł miesięcznie oferuje aż 50 GB transferu i w jego przypadku można liczyć na dostęp do sieci 5G od Plusa. W przypadku pakietów za 30 zł miesięcznie trzeba się zadowolić LTE.

Do tego we wszystkich pakietach dochodzi pakiet 10 GB do wykorzystania na YouTube’a lub TikToka oraz bezpłatny transfer w serwisach społecznościowych i komunikatorach firmy Marka Zuckerberga (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp). Oprócz tego klienci mogą liczyć na pakiet Tidal Premium — w przypadku taryf za 30 zł miesięcznie oferowany jest na 90 dni na próbę (później jego cena wynosi 19.99 zł na miesiąc na dowolny okres), a w taryfie za 60 zł miesięcznie ma się do niego dostęp w ramach abonamentu na dwa lata. W przypadku obu umów na czas określony przy przeniesieniu numeru można liczyć też na 4 miesiące gratis.

Plushowy internet — 30 zł za 40 GB.

Oprócz abonamentów telefonicznych w Plushu można wykupić dostęp do internetu. Pakiet o wielkości 40 GB w umowie na czas nieokreślonych kosztuje 30 zł miesięcznie, a w ramach bonusu za staż rośnie do 60 GB po pół roku i do 80 GB po roku. Trzeba tylko pamiętać o konieczności samodzielnego wyposażenia się w odpowiedni modem. Co istotne, w przypadku internetu, tak jak w umowach na telefon, można uzyskać nieco lepsze warunki decydując się na dwa abonamenty jednocześnie. Rabat na drugi numer wynosi 4,99 zł na każdą kartę.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst