Cztery i siedem zer. Garmin zapłacił wielki okup, aby odzyskać kontrolę po ataku ransomware
Garmin padł ofiarą bardzo groźnego ataku, na skutek którego działanie firmy było w dużej mierze uniemożliwione. Przestały też funkcjonować niektóre usługi skierowane do użytkowników. Wszystko wraca do normy – choć to niezupełnie happy end.

REKLAMA